Zranený pes verne čakal na svojho pána v ruinách jeho domu. To, čo sa stalo potom, spôsobilo, že sa nám samy tisli slzy do očí….

Tento dojímavý príbeh sa naozaj stal. Príbeh skutočnej lásky medzi mužom a jeho psom.

Jedného dňa prišiel pes Ddol v dôsledku požiaru o všetko – o svoj domov aj o milovaného majiteľa. Napriek tomu pes verne čakal v ruinách domu v nádeji, že sa jeho pán vráti. Vďaka susedom sa zistilo, že zviera patrí chudobnému mužovi, ktorý sa venuje zberu vecí na recykláciu a pes ho pri tejto práci verne sprevádza. Muža previezli do nemocnice, kde musel zostať dlhší čas. Pohľad na zraneného psa, ktorý čakal na svojho pána, kým sa vráti, všetkým zlomil srdce. Miestna komunita sa preto zaviazala, že im pomôže. Majiteľ, ktorý bol v nemocnici, sa dozvedel, že jeho pes prežil, a keď videl fotografiu zvieraťa na svojom notebooku, rozplakal sa dojatím a obavami o jeho zranenú labku. Našťastie, vďaka pomoci dobrých ľudí bol pes odvezený k veterinárovi. Jeho labka sa uzdravila, zatiaľ čo pes z túžby odmietal jesť. Jedol, len keď počul hlas svojho majiteľa na notebooku. Moment, keď sa títo dvaja opäť stretli, je dojímavý až k slzám. S pomocou nemocnice dostal Ddol vlastné bývanie so svojím majiteľom.

To však nie je koniec príbehu. V nasledujúcom videu si môžete pozrieť, čo ďalšieho pre nich urobili špeciálni susedia. Dokazuje to, že na svete nie je núdza o dobrých a nezištných ľudí.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com