Známy astrológ odporúča zmeniť si farbu vlasov podľa vášho znamenia, aby ste vyzerali skvele!

Farba vlasov  výrazne ovplyvňuje sebavedomie a život žien. Už oddávna všetci hovoria, že zmenou farby vlasov môžete úplne zmeniť svoj život. No výber tej správnej farby môže byť občas veľmi ťažké.  

Vyhnite sa chybám pri farbení vlasov a to tak, že si vyberiete farbu v závislosti od vášho znamenia zverokruhu. Je jasné, že astrológovia nie sú kaderníci, ale môžu vám odporučiť farbu, v ktorej nájdete svoje uspokojenie.

Ako si vybrať správnu farbu vlasov

Baran:
Ženy tohto znamenia by mali venovať pozornosť gaštanovým odtieňom s červeným odtieňom. Mimochodom, práve fičí farba čerešní a je veľmi trendy. Bohatá gaštanová alebo čokoládová farba je práve to, čo potrebujete pre vašu optimistickú povahu.

Býk:
Predstavitelia tohto znamenia sú veľmi praktickí a spoľahliví. Sedia im najviac medové odtiene vlasov, ktoré im pomôžu prebudiť ich zmyselnosť a nájsť harmóniu, ktorú vždy hľadajú. Astrológovia odporúčajú vyskúšať aj svetlejšie farby.

Blíženci:
Blíženci často menia svoju farbu vlasov a neboja sa pokusov a experimentovania. Jedinú podmienku, ktorú by mali dodržať je, že farba byť mala byť čistá. Ak sú vlasy unavené z prechodu z blond do tmavších odtieňov, potom je najlepšie presedlať na karamelovú farbu.

Rak:
Predstavitelia sú veľmi emocionálni a tvoriví. Ak premýšľate, aká farba vlasov sa vám najviac hodí, najlepšie je uprednostniť svetlejšie odtiene a budete vyzerať perfektne. Vyhnite sa neprirodzeným farbám, ktoré na vás vyzerajú nevhodne, pretože farba vlasov má zvýrazniť vašu krásnu a jemnú tvár.

Lev:
Levice sú vždy v centre pozornosti. To je dôvod, prečo im astrológovia radia, aby venovali pozornosť hlavne tmavším medeným odtieňom. Dokonalým riešením taktiež môže byť pšeničná blond, ktorá bude na nich vyzerať úžasne.

Panna:
Panny sú vždy pokojné a preto im najviac vyhovujú chladnejšie tony. Napríklad popolová hnedá alebo platinová zdôrazní ich prirodzenú ženskosť a inteligenciu.

Váhy:
U váh sa odporúča nerobiť žiadne drastické zmeny, stačí ak si zvýraznite váš prirodzený odtieň vlasov. Aj malá transformácia môže spôsobiť narušenie vnútornej harmónie.

Škorpión :
Vášniví a nepredvídateľní predstavitelia musia zdôrazniť svoju podstatu a tým sa myslia hlavne svetlé a bohaté farby teplých odtieňov. Pasujú im farby ako – zlato-hnedá, tmavý gaštan, medená, červená. Zvýraznia ich črty a dodajú im ešte väčšie sebavedomie.

Strelec:
Zástupcovia tohto znamenia sú veľmi energickí a milujú lákavé dobrodružstvo. Ideálny spôsob sebavyjadrenia pre strelca je farba vlasov v akomkoľvek odtieni červenej. Mimochodom, jedine strelcovi pristane každý odtieň tejto nebezpečnej farby.

Kozorožec:
Žena tohto znamenia je veľmi zodpovedná a disciplinovaná. Vie, ako spravovať svoj čas a svoj život. Najvhodnejšou farbou je čierna s modrým podtónom, rovnako ako všetky odtiene studenej blond farby.

Vodnár:
Strieborná je farba, ktorá sa najčastejšie spája s týmto znamením. Šedá farba preto zdôrazňuje vašu jedinečnosť a nezávislosť.  Ale dávajte si pozor na klasický gaštan či orech a čokoládu. Tmavé farby vám nepristanú.

Ryby:
Ryby sú súcitné, jemné a múdre. Týmto jemnejším povahám pristanú jemné anjelské odtiene od svetlohnedej až po svetlo-pastelovo ružovú.

Mali by ste mať na pamäti, že najskôr sa snažte počúvať, čo vám hovorí vaša myseľ. Starajte sa o svoje vlasy, zmeňte ich, ak vaše srdce potom túži! A nezabudnite tieto skvelé rady zdieľať s priateľmi.

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com