Znamenia zverokruhu a ich vzťah k peniazom vám prezradí veľmi veľa! Vodnár sa trase o každú korunu a blíženec ten…

Vedci tvrdia, že na základe znamení viete odhadnúť ako sa darí vám a vášmu okoliu s financiami. Lebo práv hviezdy vám to vedia odhaliť na 100%!Zistite to sami!

Na 12. mieste sa nachádza Strelec
Práve 12. miesto je aj posledné. Je to práve tým, že strelec netrpí ich nedostatkom, len nevie kedy mu stačí. Preto s au neho objavuje pocit, že ich nemá. Predsa akoby mohol mať niekto viac peňazí ako on?! Nepotešilo by ho ani druhé miesto. Každodenná rutinná práca je pre nich trestom, nevdia v nej vydržať. Vedia zárabať v zamestnaniach, ktoré im dovoľujú neustály rast.

Na 11. mieste sa nachádza Vodnár
Tak toto znamenie peniaze nebude mať, teda pokiaľ sa bavíma vlastním pričinením. Trasie sa po každej korune. Ale je taký prefíkaný, že sa radšej zabezpečí partnerom, ktorý zaobstará aj jeho. Takže nebude už musieť nič viac robiť. Osud mu je naklonený a pomáha mu. Riadia sa podľa seba. Môžu byť bohatí, len musí prísť nejaký nápad, ktorý im v tom pomôže.

Na 10. mieste sa nachádzajú Ryby
V týchto spodných priečkach sa umiestnili aj ryby, dôvod je taký, že nevedia zarábať peniaze. Osud im sám prináša príležitosti a oni to nevyužijú. Svoje peniaze míňajú na nepotrebné drahé veci ale oni si myslia, že sú dôležitejšie ako hocičo iné. Prečo to tak je, to vedia len oni.

Na 9. mieste sa nachádzajú Váhy
Váhy nie sú presvedčené v nekonečnú potrebu peňazí a nemyslia si, že je to práve zmysel ich života. Navzdory všetkému radi sa obklopujú luxusom. Váhy majú dostatok tvorivého charakteru.

Na 8. mieste sa nachádzajú Blíženci
Od blížencov by si mohol brať príklad každý. Skutočne vedia ako prísť k peniazom. Ale prečo sú v rebríčku až na takomto mieste? Práve preto, že nevedia hospodáriť s peniazmi. Peniaze prídu ale hneď aj odídu. Užívajú si každý deň a nehľadia na zajtrajšok.

Na 7. mieste sa nachádza Býk
Chudák, býk sa môže snažiť koľko chce, no osud ho tvrdo skúša. Svoj život si vie zariadiť , tak aby mu nič nechýbalo ale bohatství čakať nemôže. Záruka a stabilita v práci sú pre neho dôležité k tomu ešte stáli plat a dovolenku, to je to čo býkovi stačí na šťastný život.

Na 6. mieste sa nachádza Lev
Tento kráľ džungle je aj kráľom vo zverokruhu. Vedia zavádzať vzhľadom, a preto si ľudia myslia, že atk ako vyzerajú, atk aj taký život majú v súkromí. Bývanie a jedenie môže byť skromnejšie ale nie zas až veľmi. Keď sa obklopujú silnou spoločnosťou, ktorá je aj úspěšná, tak ich to nabudí a zrazu začanú zarábať veľké peniaze.

Na 5. mieste sa nachádza Rak
Život bez peňzí nie je pre Raky.Všetky svoje zárobky si odnášajú domov , a preto si musia byť úplne istý, že prácu, ktorú vykonávajú im zabezpečí dostatočne dobrý príjem.

Na 4. mieste sa nachádza Baran
Vďaka jeho náture je pohánaní neustále dopredu. Od útlého veku má rád všetko spojené s financiami. Sú nebojácní a odvážni, to im dovoľuje sa zúčastniť aj odvážnějších akcíi. Dokážu nadobudnúť majetok. Dostatok hojnosti ich sprevádza až do smrti.

Na 3. mieste sa nachádza Kozorožec
Ešte v perinke je im dané, že čakajú na nich veľké peniaze. Vždy chcú zarobiť viac a viac. Neradi utrácajú za nezmyselné veci, radšej investujú. Vzdelanie im dopomáha k ešte lepším zárobkom. To, že sú workoholici je jasné, práve to im pomáha k dosiahnutiu cieľov.

Na 2. mieste sa nachádza Škorpión
Vo financiách majú jasno a nebojansa o ne, preto rátajú so všetkým. Škorpióni sú veľmi dobrí obchodníci, avšak, na toto znamenie si bohatství musí počkať. Ich zlatý vek bude po 40-tke. Ak sa zapletú do výnosného obchodu, potom o ich rodiny bude postarané na veľmi dlhý čas.

Na prvom mieste sa nachádza Panna
Ich život je trošku asketický. To im pomáha k tomu, aby sa ich financie zachovávali. Na panne nevidíte bohatsvto a výstrednosť, radšej sa obklopuje pohodlím a komfortom. Obliecť si oblečenie za pár stoviek jej nerobí problém. Riadi sa heslom: oblečenie ako oblečenie predsa.

zdroj: electropiknik.cz / bigstockphoto.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com