Známa slovenská veštica vám prináša horoskop na celý rok 2020: Čo vás čaká a čo vás neminie? Nie všetko bude pozitívne…

Spread the love

Naše kroky neovplyvňujú len naše rozhodnutia a správanie. Sme ovplyvnení radom iných vecí, kam okrem iného patrí aj to, kedy sme sa narodili. Práve poloha planét má vplyv na naše znamenie zverokruhu, ktoré môže následne ovplyvňovať veci pozitívne a tiež negatívne.

Jedna slovenská veštica prináša pre každé znamenie informácie o tom, ako sa konkrétnemu človeku bude alebo nebude v tomto roku dariť. Pozrite sa na informácie spolu s nami.

Baran

Toto znamenie bude mať šťastie v akomkoľvek novom začiatku. Je jedno, či bude spojený s prácou, či bude spojený so vzťahom, alebo napríklad s bývaním. Všetko v tomto smere stopercentne vyjde. Ďalej je baranom doporučované nestať na jednom mieste a zamerať sa na budúci vývoj. A to ako s ohľadom na kariérny postup, tak napríklad na koníčky v podobe populárneho cestovaní.

Býk

Rodina. To je a bude to hlavné, čo sa bude týkať života býkov. Samozrejme všetko výhradne len v pozitívnom zmysle. Akékoľvek nezhody budú zažehnané a budúce obdobie bude spojené predovšetkým s rodinnou pohodou. Ďalej je očakávané profesijné šťastie, a to hlavne tým, ktorí sa neboja zmien. Kto uvažuje nad novou prácou, alebo len o vyššiu pozíciu, rozhodne by nemal dlho váhať.

Blíženci

Nastať môže celá rada zmien, ktoré sa týkajú osobného života a predovšetkým mnohých priorít. Doslova dôjde k zmene hodnôt. To, čo blíženci uznávali bude odsunutý do pozadia a to pre nich menej podstatné sa naopak dostane na prvé miesto. Niektorí budú venovať viac času sebe, iní svojej práci, ďalší koníčkom a rad ľudí tiež rodine a svojmu okoliu. To všetko im bude prinášať osobné šťastie.

Rak

Začiatok roka nebude ideálny, pretože sa objaví mnoho zmien, ktoré raky nebudú zvládať prijať s ľubovôle a pozitívne. Postupom času sa ale všetko ustáli a žiadne novinky už toto znamenie čakať nebudú. A to znamená, že sa všetko vráti do zabehnutých koľají a všetko bude postupne fungovať tak, ako by malo. Teda stále rovnako, podľa nastavených štandardov, ako doteraz.

Lev

Ľudia v tomto znamení budú po celý rok v centre pozornosti. To môže byť pozitívna správa, ak sa im bude dariť, rovnako ako to bude správa negatívny, ak sa im dariť zase až tak nebude. Problémové bude hlavne to, že môžu naraziť na osoby falošné, prinášajúci do ich života veľa klamstiev. S tými sa treba dostatočne vyrovnať a poslať ich čo najskôr preč. Top je najlepšia obrana.

Panna

Nastáva obdobie, ktoré bude konečne pozitívne. Kto sa v tomto znamení narodil a kto poslednou dobou čelil skôr negatívnym veciam, ten sa môže konečne tešiť na veľký obrat. Ten bude spojený so všetkými oblasťami života, od osobných, cez pracovné. Nielen, že zmiznú všetky negatívne veci, ale dostaví sa aj väčšie porcie šťastie a samozrejme to budú tiež veľké úspechy.

Váhy

Kým predchádzajúce roky prinášali skôr pokoj a harmóniu v ich živote, tento rok bude bohužiaľ iný. Váhy budú čeliť celej rade otázok, ktoré bude potrebné vyriešiť. Bude potrebné urobiť rad rozhodnutí, ktoré nebudú vždy príjemne. U väčšiny z nich však dôjde k tomu, že bude výsledná odpoveď dobre zvážená a tak sa neskôr počas roka ukáže, že to bol krok, ktorý patril medzi tie dobré.

Škorpión

Škorpión odhalí, že v živote nie je všetko také, ako si myslel. Tento rok mu prinesie predovšetkým iný a nový pohľad na svet, ktorý sa bude týkať predovšetkým ľudí vo svojom okolí. Niektoré kvôli tomu odsúdi, iné naopak ocenia. Mnoho vzťahov môže byť vplyvom toho prerušené. Tie existujúce sa však ešte upevní a tiež dôjde k tomu, že sa objaví aj rad vzťahov, ktoré budú nové.

Strelec

Ktorý strelec sa minulý rok rozhodol vydať sa určitou cestou, ten v nej bude pokračovať. Ten ktorý nie, toho čaká rozhodnutie o tejto novej ceste až teraz. Tento krok bude spojený hlavne s pozitívami. Dostaví sa úspechy v kariére, rovnako ako sa výrazne zlepší tiež osobný život. Nájsť by sa mal aj čas na koníčky, čo každej osobnosti škorpióna len prospeje.

Kozorožec

Dôjde k celkovému upevnenie všetkých hodnôt. To bude mať za následok príjemnú harmóniu v živote. Tá bude spojená s optimizmom, bude spojená aj s dôverou, ale aj pokojom, vernosťou, stabilitou a pohodou. Nemalo by sa objaviť nič nežiaduceho, čo by kozorožca rozhodilo. Stačí, keď bude len žiť svoj život tak, ako bol zvyknutý a nebude vybočovať zo zabehnutých koľají.

Vodnár

Rok bud pre vodnára rozdelený do dvoch etáp. Tá prvá bude pozitívny. Všetko by malo klapať a spojenie rodiny, práce a záujmov bude úplne dokonalé. To môže vyústiť v snahu dať si nové ciele. Ak k tomu dôjde, nastane pravý opak. Ten bude spojený s tým, že vodnár nebude nič stíhať, začne sa prepadať do psychických problémov a z nich hľadať veľmi zložité cesty. Pozor na unáhlené rozhodnutia.

Ryby

Tie sa budú tešiť hlavne z pohľadu na svoj účet, rovnako ako aj z pohľadu do svojej peňaženky. pre ryby bude typický hlavne finančný úspech. Ten bude plynúť hlavne z ich zamestnania, alebo podnikania. Bude sa im skrátka dariť. Postupom času aj sami zmiznú možné problémy, ktoré sa na konci minulého roka objavili. To bude znamenať zmenu smeru, a to len za samými pozitívami.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like