Známa astrologička prezradila ako si udržať vesmír na svojej strane. Stačí, keď sa budete riadiť týmto!

Poriadok sa dá nájsť aj v chaose. Je všade, v prírode, škole, práci. Istými pravidlami sa riadi aj vesmír. Funguje na podobných princípoch ako karma. Inak povedané, aké požičaj, také vráť.

Riadiť sa vesmírom nie je vždy jednoduché, pretože vesmír dáva každému z nás to, čo potrebujeme, a nie to, čo chceme. Uvedomiť si tento rozdiel je veľmi dôležité, lebo inak sa človek nikdy nebude vedieť zmieriť s tým, že nemá to, čo chcel, hoci o to prosil. No tu je pár pravidiel, ako umožniť, aby vesmír fungoval tak, ako chceme.

1. Máme, čo mať máme:
Toto pravidlo súvisí s tým, že dostávame, čo potrebujeme. Prečo by nám vesmír dával to, čo už máme? Vesmír pozná ľudskú chamtivosť a tiež vie, že pre niektorých slovo dosť neexistuje. Preto sú niekoho možnosti veľmi obmedzené, a naopak, niekto ich má stovky.

2. Pustite staré a nového sa dočkáte ihneď:
Sebeckosť je tiež vlastnosť, ktorú vesmír práve veľmi neobľubuje. Na získanie niečoho nového, je potrebné oslobodiť sa od starého. Pretože nové prichádza každý deň, no nie každý to vidí. Kráčať, jednoducho, treba s doširoka otvorenými očami. Príležitosť klope na dvere neustále, no pokiaľ tie dvere držíte zavreté, nikdy jej neotvoríte.

3. Dávajte dobro a vráti sa:
Dobro bez zla neexistuje. No vo všetkom musí byť rovnováha. Zlé veci sa dejú každému a častejšie než by si sme si priali. Preto netreba by sme mali odložiť mrzutosť bokom, váš úsmev môže niekomu vylepšiť deň.

4. Všade samá láska:
Hovorí sa, že nenávisť ide s láskou ruka v ruke. To, či je to pravda, musí každý posúdiť sám. Faktom však zostáva, že nenávisť neprospieva nikomu. Je to cit, ktorý ničí a viac berie, ako dáva. Oslobodiť sa od nenávisti môže byť dosť ťažké, no na druhú stranu, láska vraj hory prenáša.

5. Trpezlivosť je kľúčom ku všetkému:
Ak vesmír o niečo veľmi prosíme, nedostaneme to ihneď. Všetko má svoj čas a vesmír vie, kedy je človek pripravený dostať, čo chce. Veľakrát sa stane, že keď človek dostane po čom túži, zistí, že to vlastne ani nechcel. A práve tomuto sa vesmír snaží vyhnúť, takže vesmíru treba nechať čas, on už všetko zariadi.

ZDROJ: mysmezeny.sk

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com