Zlodej sa do domu vlámal v neprítomnosti majiteľov. Keď zrazu niečo počul za chrbtom, zažil najväčší šok!

Smiech prospieva zdraviu a my sme sa rozhodli postarať sa o vás! 🙂 Nevieme, či tento príbeh poznáte, ale sme si istí, že sa zasmejete:

Zlodej si vybral krásnu a veľkú vilu. Čakal niekoľko dní, kým sa mu naskytla príležitosť – majitelia nasadli do auta a odišli. Skúsený zlodej nemal problém vypnúť alarm a dostať sa dnu. Rozsvietil baterku, rozhliadol sa, keď za sebou počul pokojný hlas: „JEŽIŠ sa pozerá.“

Prekvapene sa otočil, ale nikoho nevidel. Pomyslel si, že je na takúto prácu príliš starý a možno by mal prestať. Ale už sa dostal dovnútra, takže si nemohol nechať ujsť príležitosť. Keď išiel k nábytku, opäť počul ten tajomný hlas, ale už dôraznejšie: „JEŽIŠ ČAKÁ.“ Vydesený začal hľadať majiteľa hlasu a svietil si na celú miestnosť. Fungovalo to.

Videl, že je to len obyčajný papagáj, ktorý ho pozoruje. Zasmial sa a pristúpil k nemu. Papagáj sa zdvorilo predstavil: „Ja som Mojžiš, papagáj.“ Lupič sa teraz pobavene zasmial a spýtal sa: „Ktorý normálny človek dá svojmu papagájovi meno Mojžiš?“ Papagáj odpovedal:

„Ľudia, ktorých doberman sa volá Ježiš.“

Pobavil vás tento príbeh? Zdieľajte ho! 🙂

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com