„Zlaté mlieko“ a liečivý komplex zvaný „fénix“ vám pomôžu posilniť steny krvných ciev, bojovať proti….

Zdieľajte článok na

Cirkulácia je obeh krvi v tele, ktorá prebieha neustále. Krvné cievy slúžia ako „cesty“ na prepravu našej krvi a zabezpečujú dodávanie živín do orgánov a ich správne fungovanie.

Pri správnom fungovaní sú cievy elastické a sú schopné expandovať a kontrastovať podľa potreby (reagujú na intenzitu prietoku krvi). Taktiež sa vyznačujú hladkosťou stien, pretože krv sa musí pohybovať v cievach absolútne voľne.

Zlým životným štýlom si môžete cirkuláciu rozrušiť, a prístup k rôznym častiam tela začne byť komplikovanejší. Spomalí sa pohyb krvi, naruší sa krvný obeh v končatinách, srdci, mozgu a ďalších dôležitých orgánoch.

Ako zlepšiť cirkuláciu krvi v nohách:
Najčastejšie zlým obehom krvi trpia starší ľudia, ale to neznamená, že sa tento problém nedotýka aj mladších. Príznaky môžete vidieť na sebe aj na iných.

Vredy na nohách
Vredy či zapálené bolestivé oblasti kože (vyrážky, ktoré nemiznú) na nohách sú častým príznakom zlého prekrvenia. Taktiež sa môžu na nohách objaviť červené škvrny rôznych veľkostí.

Opuchy
Zlý krvný obeh zabraňuje správnemu fungovaniu obličiek v dôsledku čoho môžu vznikať opuchy. Ak sa vaše ruky či nohy začnú zväčšovať znamená to, že sa snažia akumulovať vodu v dôsledku spomaleného prekrvenia. Obehový systém sa snaží tak znížiť zaťaženie, čo vedie k zadržiavaniu tekutín – opuchu.

Zmena farby kože alebo modriny
Bez požadovaného množstva kyslíka, ktoré prechádza cez žily, môže dôjsť k zmenám farby kože. Taktiež sa vám môžu začať tvoriť modriny po prstoch a nohách.

Kŕčové žil
Ak je krvný obeh oslabený, spôsobuje stagnáciu krvi a zvýšený tlak v žilách. Výsledkom je, že žily, ktoré sa nachádzajú blízko povrchu pokožky, vyzerajú opuchnuté a neprirodzene skrútené. Najčastejšie vidieť takéto žily pod kolenami alebo pri členkoch.

Ak si myslíte, že problém s krvným obehom je banálny, potom sa veľmi mýlite. Ak sa tomuto problému nezačnete venovať, môže vám hroziť dokonca až smrť. Taktiež predstavuje zvýšené riziko vzniku niektorých ochorení:

  • Mŕtvica
  • Infarkt
  • Ischemická choroba srdca

Aby ste zabránili tomuto hroznému koncu odporúča sa, aby ste viac cvičili – napríklad skúsili gymnastika a na liečenie používali prírodné prostriedky.

Jedným z najsilnejších prírodných liekov je kurkuma – indické korenie. Látky, ktoré sú v ňom obsiahnuté, dokonale chránia cievy pred aterosklerózou a zlepšujú krvný obeh. V kombinácii s mliekom a korením sú tieto účinky ešte silnejšie.

„Zlaté mlieko“ z kurkumy
Tak sa volá špeciálne mlieko, ktoré sa pripravuje uvarením kurkumy s čiernym korením. Nie je ďalší marketingový ťah, ani žiadny fitness koktail. Je to produkt s históriou.  Istý kmeň objavil vlastnosti „zlatého mlieka“ pred viac ako tisíc rokmi.

Tento lahodný nápoj vám môže pomôcť znížiť zápal kĺbov, vyčistiť a posilniť cievy, udržať zdravé srdce a kardiovaskulárny systém, taktiež je to účinný nástroj na liečbu porúch svalovo-kostrového systému. Pitie mlieka s kurkumou pomáha pri artritíde, artróze, bursitíde zmierňuje zápaly, chráni kostné tkanivá a znižuje bolesť lepšie ako mnohé lieky z lekárne.

Taktiež sa v kurkume nachádzajú vitamíny C a P. Na zníženie bolesti v nohách, ktorá je spôsobená zlým krvným obehom sa odporúča piť jedenkrát alebo dvakrát denne 200 ml „zlatého mlieka“. Pozitívne zmeny na vás nenechajú čakať.

Nezabudnite cvičiť sériu jednoduchých cvičení, ktoré aktivujú pohyb krvi. Taktiež sa odporúčajú denné hodinové prechádzky. Ak budete dodržiavať naše odporúčania, uvidíte, že sa váš stav zlepší. Nezabudnite tieto poznatky zdieľať so svojimi priateľmi, ktorým môžete tiež pomôcť.

 

ZDROJtakprosto.cc

ONLINE NABYTOK:

onlinenabytok


Zdieľajte článok na

You Might Also Like