Žiaci natočili hudobný videoklip, aby sa postavili proti nenávisti. Ich verzia známeho hitu dojme každého!

Žiaľ, nedávne udalosti nám ukázali, čo všetko môže spôsobiť nenávisť, ktorej je vo svete priveľa. Študenti Súkromnej školy Marie Skłodowskej-Curie v Dąbrowej Górniczej sa rozhodli postaviť proti nenávisti. Krásnym spôsobom. Nahrali svoju verziu piesne Imagine od Johna Lennona.

John Lennon sa vždy zasadzoval za lásku a mier vo svete. Je symbolom boja proti nenávisti. Pieseň Imagine je veľmi symbolická a predstavuje víziu sveta, v ktorom sa ľudia navzájom milujú. Žiaľ, táto vízia sa nikdy nenaplnila a samotný umelec bol 8. decembra 1980 zavraždený atentátnikom.

Teraz si môžete vypočuť verziu v podaní študentov, ktorí tvoria „Happy Choir“. Títo mladí ľudia sa chcú postaviť proti násiliu a nenávisti. Dúfame, že sa vám táto verzia slávnej piesne bude páčiť. Podeľte sa oň s ostatnými.

Ako o potrebe tohto videa hovoria samotní členovia zboru: „Nedávno sme sledovali situáciu, ktorá sa odohráva v našej krajine, a rozhodli sme sa jej povedať jednoznačné NIE! Veľmi rýchlo sme sa zmobilizovaní obrovskými emóciami pustili do práce.“

Výber piesne nebol náhodný, ako hovoria členovia Happy Choir: „Myslím, že na svete neexistuje iná pieseň, ktorá by dokázala tak veľmi spojiť všetkých ľudí. Na nahrávanie sme sa vydali v piatok a všetko sme stihli za jeden deň!“

Predstavujeme vám nádhernú verziu piesne „Imagine“ v podaní Veselého zboru zo Súkromných škôl Márie Skłodowskej-Curie v Dąbrowej Górniczej pod vedením pani Aleksandry Jabłońskej-Błokowksej.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com