Zhodila som zopár kíl za mesiac pomocou tejto, na prvý pohľad divnej kombinacií. Plus, moja imunita funguje konečne ako má…

Každého z nás nútila mama jesť cesnak, keď sme boli chorí, najmä v zime. Cesnak je skutočne užitočný: ochráni vás pred vírusmi a mnohými ďalšími chorobami. Dnes však budeme hovoriť o jeho ďalšom pozitíve a to je chudnutie. Účinok je ohromujúci!

Kefír s cesnakom:
Cesnak pomáha bojovať proti nadmernej hmotnosti. Štúdie dokázali, že alicín, obsiahnutý v cesnaku, má prirodzenú schopnosť znižovať chuť do jedla. Taktiež zabraňuje tomu, aby ste po schudnutí opäť nabrali rýchlo na váhe. Cesnak normalizuje hladinu cukru v krvi, podporuje krvný obeh a bojuje proti zlému cholesterolu.

Druhou zložkou nášho zázračného nápoja je kefír. Sami viete, aký užitočný je tento produkt. Mnohí odborníci na výživu ho odporúčajú piť každý deň. A to nie je všetko! Vďaka tomuto jednoduchému nápoju môžete schudnúť, stačí ak doň pridáte cesnak a razom sa zbavíte parazitov, ktoré vás trápia a taktiež si posilňujete imunitu.

Táto kombinácia prináša mimoriadne výhody nášmu telu. Nápoj vám poskytne hlboký spánok a zbavíte sa nespavosti. A čo je najdôležitejšie – pomôže vám schudnúť. Treba však spomenúť, že tento nápoj by ste nemali piť, pokiaľ máte problémy so žalúdkom, dvanástnikom, ak máte narušené obličky alebo pečeň, alebo trpíte na kardiovaskulárne ochorenia.

Samotný kefír s cesnakom sa neviaže na tuk, dochádza k zníženiu hmotnosti vďaka čisteniu čriev a zníženiu chuti do jedla. Okrem toho má diuretický účinok, ktorý pomáha zbaviť sa opuchlín a prebytočnej tekutiny.

Ak si chcete pripraviť tento skvelý nápoj na zníženie hmotnosti, rozdrvte strúčik cesnaku a pridajte ho do jedného poháru kefíru. Pite ho hneď po príprave. Pre lepšie uvoľnenie cesnaku v kefíri môžete použiť aj mixér.

Najlepšie je piť tento nápoj pred spaním, alebo ešte lepšie namiesto večere. Pomôže vám schudnúť a úplne očistiť telo. Za mesiac môžete zhodiť 6-7 kilogramov. Cesnak je naozaj úžasný. Nezabudnite sa popritom zdravo stravovať a venovať sa aspoň nejakým cvičeniam alebo športu.

ZDROJtakprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com