Ženy zbystrite! Pozorne sa pozrite na svoju kabelku! Môžno máte doma veľmi pekný ,,fejk“. Týmito trikmi to ľahko rozoznáte!

Medzi základné zručnosti každej správnej nákupnej maniačky by malo patriť rozpoznávanie fake oblečenia či doplnkov od originálov. Keďže nikto učený z neba nespadol sme sa vám rozhodli ponúknuť jednoduchý a efektívny spôsob ako sa vyhnúť spoločenskému trapasu kvôli zakúpeniu si falošnej kabelky.

V dnešnej dobe sa nejednej žene pritrafí, že si kúpi produkt za nehorázne vysokú cenu a až neskôr zistí, že kvalita zakúpenej veci nie je vôbec taká excelentná ako jej bolo povedané v obchode. Aby sme sa vyhli podobným nepríjemnostiam je dôležité, aby sme si osvojili niekoľko základných tipov, ako spoznať či sa jedná o značkový, kvalitný produkt alebo lacnú napodobeninu.

Selma je meno ženy, ktorá natáča videá na Youtube. Jej videá sú rôzneho charakteru. V jednom z nich nám do najmenších podrobností opisuje rozdiel, medzi napodobeninou kabelky Michael Kors a originálom. Možno uhádnete hneď na prvý pohľad ktorá je ktorá, avšak pri iných produktoch to nemusí byť až také zrejme. Skúste si pozrieť celé video a uvidíte odhalenia Selmy, na ktoré by ste sami pravdepodobne neprišli.

ZDROJ: youtube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com