Ženy, to v akej polohe spíte o vás prezradí viac ako si myslíte

Vedci prišli s novým zistením, že v akej polohe tvoja žena alebo priateľka zaspáva odzrkadľuje jej povahu. A nielen muži vedia zistiť ako ich drahá zaspáva ale samé ženy to vedia zistiť. Stačí ak tesne po zobudení hneď nevstanete z postele ale všimnete si v akej polohe ste sa zobuli.

Ak ste si to doteraz nevšímali, skúste dnes večer nazrieť očkom ako vaša nežnejšia polovička spí alebo ráno si všimnite ako ste sa prebudili a zistíte, či sa vedci nemýlili alebo nie.

1. Poloha voľného pádu
Táto poloha so zaujímavým názvom je v podstate poloha na bruchu s rozkročenými nohami a roztiahnutými rukami. Táto poloha hovorí o otvorenosti ženy. Otvorenosti voči verejnosti, rada komunikuje  a častokrát aj o tom, o čo by mala mlčať. Je veľmi úprimná a často rozoberá svoje osobné problémy s druhými.

2. Poloha na boku
Ak vaša žena spí často na boku, svedčí to o jej kľudnej povahe, tieto ženy sú dôverčivé, ale ak sa popália tak sa z toho poučia a ich dôverčivosť je passé. No bohužiaľ nie na dlho, neskôr sa opäť stávajú dôverčivými. No na ako dlho? Čo ak sa znova popália?

3. Poloha na boku, odkrytá v ,,objímacej póze“
Tento typ ženy je v podstate podobná ako typ ženy čo spí na boku, iba jej dôverčivosť je omnoho hlbšia. Ak táto žena spí na boku a ako keby sa objímala, tak je veľmi dôverčivá a ťažko sa z popálenia poučí. Táto žena je dokonca veľmi lojálna.

4. Poloha na chrbte
Posledná póza predstavuje spánok na chrbte. Pokiaľ aj ty zaspávaš na chrbte, s roztiahnutými nohami a rukami prezrádza to o tvojej povahe, že si veľmi tichá a odmeraná bytosť, ktorá pozná svoju cenu a vie si vážiť seba samú.

Tak čo, našli ste sa v týchto polohách alebo nie?
Samozrejme musíme brať do úvahy, že aj neomylní vedci sa niekedy mýlia, takže to nemusí platiť 100 percentne, ale určite sa tu dajakí nadšenci spánku nájdu a tento popis im sadne.

Už si len stačí odsledovať svoju polohu spánku.

zdroj: virality.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com