Ženy narodené v týchto znameniach vedia najviac počarovať mužom alebo ich odpudzovať.

Každý z nás pozná ženy, na ktoré sa iný výraz ako mrchy ani nehodí. Dávnejšie toto slovo označovalo ženu, ktorá bola vypočítavá, bezohľadná a išlo jej len o jej záujmy. V dnešnej dobe takáto „mrcha“ vyzerá trošku inak. Dnes ovplýva sebaistotou, hrdosťou a nepozná zľutovanie. Zvláštne je , že podľa dlhodobého pozorovania vedci zistili, že muži takýto typ žien obľubujú ale súčasne k ním majú aj odpor.

Nikdy neviete, čo z toho vzíde, či to bude hop alebo trop. Ich špecifickosť záleží od dátumu narodenia a 5 typov týchto znamení sú práve „mrchy“.

Lev:
Nie je nikto lepší, šikovnejší, múdrejší ako ony. Všetko chcú mať tip – top. Kladú si vysoké nároky na manželov, ich deti musia byť lepšie ako ostatné, okázale večierky a vysoký plat, to je pre ne veľmi dôležité. Idú si za tým stoj čo stoj, kým to nedosiahnú. Slovo nedá sa ,nie je pre nich odpoveď. Všetko majú premyslené. Majú riešenie na všetky problémy.

Škorpión:
Škorpión presne vie kde pritlačiť, aby vás to zabolelo. Vyhliadne si vaše krehké citlivé miesto a zaútočí. Servítku si pred ústa rozhodne nekladie a keď vám chce niečo povedať, tak rovno do očí. Urážky v jej podobe pôsobia sofistikovane až sa nezdá, že vás uráža. Dobre si naplánujú čas na útok, sú veľmi prefíkané a nikdy neviete čo od nich máte čakať. Najhoršia situácia môže nastať vtedy, pokiaľ ste škorpiónku urazili alebo okašľali. Nezabúda a odpláca sa všetkým.

Panna:
Panny sú typy žien, ktoré navonok pôsobia veľmi sofistikovane, slušne. Ale tento dojem im často kazia výkyvy nálad. Nikto nemá rád náladovosť , preto je aj najčastejšie označovaná za najhoršiu vlastnost, ktorú majú ženy. Pomstu nenechajú nikdy dlho čakať , dokonca vás s ňou zaskočia. Pokiaľ sú nie zrovna v najlepšej nálade , je lepšie nič nerobiť a nechať ich vychladnúť, pretože taktiku, ktorú používajú môžeme označiť za hrôzostrašnú ale aj očarujúcu súčasne. Ak však ukľudnia svoje pocity, potom máte doma to najprítulnejšie „šteniatko“

Vodnár:
Za peknou tvářičkou, pekelný plán. Presne tieto slová vystihujú vodnárku. Klebety a uštipačné poznámky živia jej život.  Neskúšajte ich nahnevať, lebo potom zažijete poriadnú „show“. Pokiaľ je situácia pokojná , potom aj ženy v tomto znamení sú usmiaté slniečka.

Kozorožec:
Tvrdohlavosť! Tieto ženy sú ochotné ísť hlavou proti múru. Musí byť po ich! Ústupčivosť určite k ním nepatrí. Siahodlhé monológy, ktoré ostatných vyčerpávajú im nerobia problém, preto vždy s nimi radšej súhlaste. Ľudia v ich okolí si musia obaliť nervy. Aj to je dôvod prečo zostávajú samé.

Každá osoba je iná, každá žena je iná. Ale lásku a pokoru potrebujú všetky, to je záruka pre pokojný život.  Čo hovoríte na tento horoskop?

zdroj: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com