Ženy medzi 30 a 50 rokom života sú tie najmúdrejšie a najcharizmatickejšie. Ak tomu ešte neveríte, presvedčte sa sami.

Starnutie je téma, ktorá trápi každého z nás. Ženy svoje starnutie prežívajú o čosi náročnejšie než muži. Majú na to však dôvod? Nemohli by si svoje pribúdajúce roky užívať a prezentovať sa stále s hrdosťou a noblesou, ako keď mali 20?

Štatistiky dokonca ukazujú, že ženy medzi 30 až 50 rokom sú omnoho múdrejšie a príťažlivejšie, ako mladšie ženy. Vďaka ich skúsenostiam ich krása prestáva vyžarovať len z ich zovňajšku, ale prichádza aj z ich vnútra. Staršie ženy bývajú zväčša omnoho viac charizmatické a príťažlivé.

Strach zo starnutia však u žien neplynie z toho, že ostanú nepotrebné, ale skôr zo straty ich krásy a príťažlivosti. Znie to ako nepodstatná hlúposť, avšak pre ženu je veľmi dôležité byť chcená, páčivá a príťažlivá. Dodáva jej to sebavedomie a pocit ženskosti. Na kozmetickom trhu existuje veľké množstvo prípravkov, ktoré môžu ženy využívať pre udržanie svojho mladistvého vzhľadu.

Vďaka využívaniu týchto prípravkov ženy nie len že naozaj lepšie vyzerajú, ale cítia sa lepšie a to najmä vďaka starostlivosti, ktorú si samé pre seba dovolia. Pozornosť totiž nepotrebujeme len od iných ale aj sami od seba.

Bohužiaľ kozmetický priemysel dnes začali využívať skôr mladé ženy a dievčatá, ktoré to dokážu s make-upom dosť prehnať. Od dávnych čias bol make-up využívaný najmä staršími dámami, ktoré sa snažili zakryť svoje nedostatky a vyzdvihnúť svoje prednosti. Súčasnosť je opäť trošku naopak a práve mladé dievčatá, ktoré by sa mohli pýšiť svojou prirodzenou krásou sú najväčšie užívateľky kozmetických prípravkov.

Okrem zrelej krásy a charizmy ženy vekom získavajú aj znalosti a intelekt, ktorý by im mohli mladšie ženy a dievčatá závidieť. Množstvo štúdií potvrdzuje, že ženy medzi 30 a 50 rokom života sú múdrejšie, ako mladšie či staršie ženy. Sú omnoho vyzretejšie, rozvážnejšie a istejšie. Samozrejme sa netreba báť, že po päťdesiatke začne váš intelekt klesať. Ženy v tomto veku začínajú len opäť uvažovať iným spôsobom a taktiež sa menia ich záujmy a hodnoty.

Každý vek so sebou prináša množstvo benefitov a ziskov. Preto milé dámy, nebojte sa starnutia a nechajte sa pribúdajúcimi rokmi obohatiť.

 

ZDROJ: trendweb.sk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com