Ženy, ktoré sú dlhú dobu single, sú nakoniec tie najšťastnejšie! Prečo ? Pretože si…

Možno nás trápi otázka – prečo sú nezadané ženy tie najšťastnejšie? Odpovedí môže byť mnoho. Možno nemali na strednej škole možnosť sa zalúbiť, predstaviť si byť s niekým. Možno mali veľa známostí, ale nikdy to nebolo natoľko vážne, že by to bola celoživotná láska. Možno si len chceli oddýchnuť od stretávok s chlapcami pre svoje vlastné dobro. Áno, nad odpoveďami môžeme polemizovať. Či to bolo tak, alebo presne naopak aj tak ony budú tie najšťastnejšie. Stále sa pýtate prečo? Čítajte ďalej a dozviete sa jednoduchú odpoveď.

Sú preto tie najšťastnejšie, pretože si vystačia samé pre seba. Sú spokojné samy so sebou. Vedia ísť nakupovať, uvariť si dobré jedlo a potom ísť spať. Tieto veci robia s kľudom aj napriek tomu, že nemajú polovičku, s ktorou by sa o tieto veci podelili. Tieto ženy vedia o tom, že oni sú pre seba tie najcennejšie.

Sú najšťastnejšie, pretože sa vedia zachovať aj sebecky, aby zistili, čo je pre nich to najlepšie. Nestrácajú kamarátov, zostanú s nimi v kontakte namiesto toho, aby od nich odišli. Nasledujú svoje sny, namiesto toho, aby od nich utekali. Sú plné vášne a jediný kto ich vie zastaviť, sú ony samé.

Sú najšťastnejšie, pretože sú nezávislé. Vedia vynaložiť s peniazmi tak, aby si zaplatili byt a dosť vedomostí na to, aby sa postarali sami o seba. Najšťastnejšie ženy sú inteligentné ženy, ktoré majú prostriedky na to, aby si zariadili život aký chcú oni.

Sú najšťastnejšie, pretože si uvedomili, že láska nie je stredom vesmíru. Nenaháňajú chlapov, ale naháňajú svoje sny, plnia si stanovené ciele. Idú oproti budúcnosti, o ktorej vedia, že si ju zaslúžia.

Ženy, ktoré sú dlhú dobu single nepremýšľajú nad tým, že budú žiť po istý čas samé. Nevadí im, že chlapa nemajú. Sú tak silné, aby to zvládli – užili si to.

Keď už tieto ženy nájdu svoju lásku, bude to pre nich niekto kto ich posunie dopredu, bude to pre nich ten stred vesmíru. Bude to niekto, kto bude ich stálou oporou a podporou, aby to nevzdávali a naďalej bojovali. Bude to niekto, kto bude chápať to, že kvôli nemu neobetuje svoj život a svoje ešte doteraz nesplnené sny a ciele.

Tieto ženy nestratia zmysel pre individualitu. Tomu koho nájdu, nedovolia, aby ich sny, morálka a nádeje kvôli nemu klesli. Budú s tými, ktorí sú silnejší ako sú oni. Bude to pre nich niekto, kto ich urobí šťastnejšími viac ako sú – aj napriek tomu, že oni už sakra šťastné sú! Najšťasnejšie!

zdroj: electropiknik.cz / thoughtcatalog.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com