Ženy, dávajte si POZOR! 25-ročný muž na diskotéke v Bratislave nalial ženám do drinkov neznámu tekutinu!

Trest odňatia slobody na tri roky až desať rokov hrozí v prípade preukázania viny pred súdom 25-ročnému Mehmetovi z Rakúska v súvislosti so skutkom, ku ktorému došlo počas uplynulého víkendu. Obvinenie zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držania a obchodovania s nimi mu vzniesol vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I.

Podľa doterajších informácií mal obvinený v sobotu (04.06.2022) v jednom z podnikov v centre Bratislavy pri stole naliať do dvoch pohárov neznámu číru tekutinu. S pohármi následne pristúpil k dvom neznámym ženám na tanečnom parkete a poháre im núkal, tie to však odmietli. Od začiatku ho však pri tomto konaní pozoroval pracovník SBS, ktorý ho bezprostredne po tom ako ženy odmietli prijať poháre s tekutinou, zadržal a privolal na miesto hliadku Policajného zboru.

Tá Mehmeta obmedzila na osobnej slobode a poháre s neznámou látkou zaistila a zaslala k expertíznemu skúmaniu. Skúmaním bolo potvrdené, že sa jednalo o tekutinu s obsahom kyseliny 4-hydroxybutánovej, ktorá je zaradená v zmysle zákona č. 139/1998 Z. z. do II. skupiny psychotropných látok.
Mehmet bol umiestnený po vykonaní potrebných úkonov do cely policajného zaistenia, pričom zo strany vyšetrovateľa bol spracovaný podnet k návrh na jeho väzobné stíhanie.

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com