Ženská mágia podľa znamenia zverokruhu: Toto je vaša odvrátená tvár keď sa nazlostíte! Škorpión je stelesnené zlo…

Nie nadarmo sa hovorí, že ženy sú čarodejnice. V každej z nás sa nachádza kúsok „bosorky“, ktorá oplýva kúzelnou silou. Z toho vyplýva, že používame mágiu a ani o tom nemusíme vedieť. Táto zázračná moc sa okamžite objaví, keď sa nazlostíte. V tomto článku sa dočítate akou čarodejnicou ste podľa horoskopu vy.

Lev:
Lev je kráľ džungle, tak isto aj ženy – levice riešia len veľké koristi. Jej obrovskou výhodou voči ostatním je schopnosť vysielať svoje túžby a prosby vesmíru. Nemusia sa báť zlých reakcií. Nikdy neriešila čo a ako dosiahnúť. Všetko jej padá k nohám.

Rak:
Nikdy nemajú problém dosiahnúť to, čo si zaumienili. Za svojím cieľom idú ľahko. V každej práci má nabité, ak je kozmetička, dátumy ma už plné. Svoju láska si híčka, rozmaznáva a dá jej všetko, čo jej vidí na očiach .

Blíženec:
Ženy v tomto znamení ovplývajú neodolateľnosťou a ľahko vás omámia. Doslova nadprirodzené bytosti. Všetkým sa snažia dať len to najlepšie,pomôcť, poradiť. Ich oči vás vtiahnu niekam úplne inam. Nikomu nechcú ublížiť a tešia sa zo svojho životu.

Panna:
Panne nemusíte povedať ani slovko, vaše myšlienky už má dávno prečítané. Avšak aj napriek takejto vlastnosti neverí v kúzlo. Podľa nej stačí, ak by ľudia začali rozmýšľať a používať mozog, hneď by všetci všetko vedeli.

Baran:
Máte inštinkt zvieraťa a hneď viete všetko vycítiť. Nikto nevie kedy a kde vás stretne, no vy presne viete kedy a v ako čase je najlepšie prísť. Pokiaľ niekto začne mať pri vás tiky alebo ho znervózňuje vaša prítomnosť, potom je lepšie odísť.

Vodnár:
Povedať im, že mágia nie je, by bolo ako povedať , že človek prežije bez vody. Kúzla prenikajú celým ich životom. Všetko čo sa stane, si vysvetlia svojim spôsobom. Ak o niečom hovoria, zaklopú si na drevo..

Váhy:
„Snílkovia“ – vedia vycítiť aká bude budúcnosť a nemajú problém predniesť svoje sny. Otázky ohľadne budúcnosti si neschovávajú u seba, ale šíria ich každému, kto sa ocitne v ich blízskosti. Váhy vedia, že život nie je len ružový a preto sa neboja baviť aj o nemilých záležitostiach.

Škorpión:
Tak v týchto ženách sa skrýva „stelesnené zlo“ a čaká na nejaký podnet, aby sa v momente mohlo prebudiť. Už len maličkosť môže vyvolať tohto démona. Takže, ak nemáte v pláne byť milý , tak sa radšej nepribližujte.

Býk:
Čistá, priateľská duša, pokiaľ nepríde niečo, čo ju nevyvedie z miery a jej nálada sa v momente zmení. Potom môžete očakávať, že vás zavrhne a preklaje. Býk nie je žiadna slabá povaha, preto by vám zabralo veľa času sa k niečomu takémuto dostať, ale ak sa dostanete, tak by ste boli radšej keby sa to nestalo. Nič vás neminie a pekne si to „vypapáte“.

Strelec:
Nemajú problém uhasiť hocijakú túžbu po niečom. Ak si niečo dajú do hlavy, tak to tak bude, aj keby ste sa vy postavili na vlastnú hlavu. Svet vnímajú po svojom a to bez ohĺadu na to, čo si myslia iní.

Kozorožec:
Kúzla a čary ich obchádzajú, nepoužívajú ich a ani si nemyslia, že by fungovali. Bohužiaľ, neovplývajú žiadnou mocou. Ak sú prekliate iným znamením , nič s tým nespravia.

Ryby:
Ľahko im druhí podľahnú, majú v sebe kúzlo. Najlepším spoločníkom pre ne sú ony samé, najlepšie si rozumejú a vedia čo ich poteší. Určite si nikdy nič neodoprú.

Tento horoskop je skôr na pobavenie. Každá žena je krásna, múdra a má svoju charizmu – čo je to najväčšie kúzlo.

zdroj: takprosto.cc

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com