Ženích nechápal, prečo sa jeho budúca manželka zastavila vzadu na lodi. Keď zdvihla ruky, nedokázal zadržať slzy!

27. januára 2018 – Elizabeth a Scott zo Sydney na tento deň nikdy nezabudnú. V tento deň sa zosobášili. Svadba je výnimočná udalosť, ale Elizabeth urobila niečo, čo malo pre ženícha hlbší význam.

Tento muž je hluchý… Od svojich piatich rokov postupne strácal sluch a po troch rokoch už nepočul nič. Kvôli tomu mal problémy nadväzovať vzťahy a bol si istý, že ho nikto nebude milovať… Svoju budúcu manželku spoznal na Tinderi, internetovej zoznamke. Scott a Elizabeth si písali každý deň, a keď prišlo ich prvé rande, vedeli, že je to láska na prvý pohľad. Svadba bola dva roky po prvom rande. Elizabeth sa začala učiť posunkovú reč a pripravila pre svojho milovaného manžela nádherné prekvapenie.

3 mesiace pred svadbou sa Elizabeth učila text piesne, aby ju mohla Scottovi „zaspievať“. Vybrala si romantickú pieseň „A Thousand Years“ od Christiny Perri.

Keď Scott videl, koľko úsilia to stálo jeho budúcu manželku, nedokázal zadržať slzy.

Toto video má už viac ako 400 000 pozretí! Pár je rád, že sa video ľuďom páčilo. Elizabeth sa teší z komentárov z celého sveta. Rodičia nepočujúcich detí majú teraz nádej, že aj ich deti budú jedného dňa milované tak, ako Elizabeth miluje Scotta.

Pozrite si toto krásne predstavenie…

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com