Žena v znamení Raka je naozaj výnimočná! Pozrite sa, čo všetko môžete od nej očakávať, možno budete prekvapení…

Spread the love

Žena v znamení raka je zaslúžene na prvom mieste v rebríčku “najlepšia partnerka pre život” a “najlepšia manželka”. Táto žena, aj preto, že je narodená vo vodnom živle, je veľmi citlivá, emotívna a zo všetkých znamení najviac rodinne založená.

Nikdy nebude naozaj šťastná, ak nebude mať možnosť starať sa o svoju rodinu a zaslúžiť sa o ich správnu výchovu. Jej rodina je pre ňu na prvom mieste, dokáže sa veľmi obetovať pre ich dobro. Dá sa povedať, že pre jej rozjatrenú myseľ je útulný domov potrebným útočiskom.

Táto žena je známa svojou citovú rozkolísanosťou, ale človek ju takú jednoducho musí brať. Račice sú to predovšetkým introvertky, ktoré bývajú plaché a nevýbušné. Vďaka svojej plachosti sú ale veľmi zaujímavými osobnosťami a z tejto vlastnosti sa môže stať ich prednosť. Každý, kto nejakú Račicu pozná, vie, o čom je reč. Tieto ženy sú tiež veľmi inteligentné a múdre. Čo sa týka financií, vie si ich veľmi dobre rozložiť, aby dokázali zabezpečiť svoju rodinu, ktorá je u nich na prvom mieste.

 

Ako už bolo povedané, tieto ženy sú veľmi emotívne, vďaka tejto vlastnosti sú ale tiež neuveriteľne empatické a nekritické. Vždy sa snažia človeka pochopiť, neodsudzujú ho, kým si nevypočujú jeho príbeh. Od tejto ženy určite nečakajte hlasné výbuchy zlosti a výčitiek. Aj z tohto dôvodu patria / ako už bolo spomínanie vyššie / ženy v znamení raka medzi najlepšie partnerky a predovšetkým manželky z celého zverokruhu.

Račice majú často veľké estetické cítenie a umelecké vlohy, a preto sa z nich často stávajú úspešné umelkyne, či už maliarky, či poetky. Touto cestou by sa každopádne určite mali vydať.

Kladné vlastnosti:

rodinne založená
obetavá
vnímavá
citlivá
hodná
pokojná

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like