Žena tohto hasiča už nemohla mať ďaľšie dieťa, po ktorom obaja túžili. Jeden deň v robote však zmenil ich životy!

Príbeh, ktorý sa vám spočiatku môže zdať ako vymyslený sa stal duchaplnému hasičovi Markovi Haddenovi. Ten sa, ako každý deň, vybral do služby. Vtedy ešte nevedel, že práve tento zasnežený a studený deň bude pre neho nezabudnuteľným.

Mark, starostlivý otec dvoch synov, sa s manželkou v roku 2011 dozvedeli, že viac detí už mať nemôžu. Čím ďalej, tým viac uvažovali nad otázkou adopcie, no napokon sa k tomuto činu neodhodlali.

O niekoľko mesiacov neskôr, sa Mark stal priamym účastníkom pôrodu dievčatka Grace. Spolu s kolegami bol totiž privolaný k žene trpiacej bolesťou brucha. Po príchode zistili, že nie je časovo možné dopraviť budúcu mamičku do pôrodnice.

Mark vzal situáciu do vlastných rúk a za pár minút už držal svoju budúcu dcéru Grace v náručí. Jej biologická matka sa mu totiž priznala, že sa nie je schopná postarať o svoju dcéru. Chcela by ju dať na adopciu a umožniť jej prežiť plnohodnotný život v lepších podmienkach.

Odvážny hasič ani minútu neváhal a s manželkou Beth si ani nie po týždni priniesli vysnívanú dcéru domov. Hrdí rodičia pred Grace nič netajili a zároveň dodávajú: „Ona je tým, za čo sme sa vždy modlili. Je to ako keby sme vyhrali jackpot v lotérií!“

zdroj: dailymail.co.uk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com