Žena si vzala na prednášku dieťa, reakcia profesora na plač dieťaťa šokovala študentov!

Profesor Hebrejskej univerzity v Jeruzaleme sa stal internetovou senzáciou.

Profesorov obdiv bol prirodzenou reakciou.

Počas prednášky profesora Sydneyho Engelberta sa v miestnosti ozýval detský plač. Ukázalo sa, že jedna zo študentiek nemala komu zveriť dieťa, a tak ho vzala so sebou do školy v nádeji, že bude pokojne spať celý deň. Hanbila sa a chcela čo najskôr odísť z triedy. Profesor Engelbert jej to však zakázal. Namiesto toho vzal dieťa do náručia a pokračoval v prednáške. Dieťa sa rýchlo upokojilo a profesor sa vďaka fotografiám svojich študentov stal cez noc internetovou senzáciou.

Sydney má už 5 vnúčat a vie, ako dokonale zvládnuť nespokojné dieťa. Krásne gesto tohto muža umožnilo mamičke pokračovať vo vzdelávaní. Profesor v jeho správaní nevidí nič nezvyčajné. Celú situáciu komentoval takto:

„Je to moja profesia. Každý má právo na vzdelanie a nemalo by sa mu v ňom brániť z akéhokoľvek dôvodu. Vzdelávanie nespočíva v nekonečnom opakovaní nudných faktov, ale malo by odrážať dobré ľudské vlastnosti a slušné správanie.“

Aj to najmenšie gesto môže veľa zmeniť… Ak súhlasíte s profesorovými slovami, zdieľajte tento krásny príbeh na Facebooku!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com