Žena sa poriadne pustila do psičkárov a možno s ňou budete súhlasiť aj vy! Toto je už ozaj choré…

Ak patríte k milovníkom zvierat asi nebudete súhlasiť s názorom tejto nahnevanej ženy, ktorá sa poriadne pustila do psičkárov. Avšak ak patríte k skupine, ktorá veľmi nechápe lásku k zvieratám, tak pravdepodobne budete s touto ženou súhlasiť.

Na Facebooku je veľa všelijakých skupín a jednou z nich aj skupina Psičkári a psičkárky, ktorá má dnes už  okolo 25 tisíc členov. Tam psičkári zdieľajú svoje skúsenosti a zážitky so svojimi štvornohými miláčikmi. Jedna žena, ktorá si prečítala pár príspevkov z tejto skupiny a zostala zhrozená. Ostala zhrozená z toho, aké je správanie ľudí posadnutými ich domácimi miláčikmi. Vraj už „postujú“ aj to, keď ich štvornohí priatelia vykonávajú potrebu a ešte pridajú popis akí sú zlatí.

Žena zostala pohoršená najmä z toho, že dnešné ženy si psami nahrádzajú  doma dieťa a i keď ona sama je psičkárka a miluje svojho psa, s láskou k nemu to nepreháňa  a vie kde sú medze normálnej a zdravej lásky k svojim štvornohým priateľom.

„Ľudia, vám načisto je*e? Sama mám psa, ktorého ľúbim, ale aby som si fotila jeho ho*no, tak to ozaj nie. Môj pes je moja láska, ale stále je to pes! Má všetko, čo potrebuje, lásku, veľa pohybu, ale vie, že pánom som ja. Neviem, či som už ja je*nutá alebo tie psie matky, ktoré by najradšej tých svojich psov aj kojili. Hneď som sa odobrala z tej skupiny, lebo keby vedeli, že môj pes nenosí šatočky, topánky a nepapá len to najdrahšie jedlo, tak by ma zniesli popod čiernu zem,“ vyjadrila sa žena na adresu posadnutých psičkárov.

Možno s ňou úplne súhlasíte a možno práve naopak, ste rozhorčená z jej vyjadrenia. Je to na vás, ale ak patríte k psičkárom, dávajte si pozor, aby aj vo vašom živote pes nenahradil dieťa a vaša láska ku vášmu domácemu miláčikovi neprekročila tie správne medze.

ZDROJ: trendweb.sk, cas.sk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com