Žena sa dozvedela o nevere svojho muža a zachovala sa tak, akoby nik nečakal…Veď posúďte sami

V dnešnej dobe je téma nevera, téma o ktorej nikto z nás rád nehovorí. Ale je problémom, ktorému treba otvorene čeliť. Nie je ani tak nepochopiteľné, čo ľudí vedie k tomu, aby boli neverní, väčším problémom je bolesť, ktorú spôsobia svojim partnerom prípadne, čo je najhoršie aj deťom.

Prinášame vám príbeh jednej ženy, ktorá prišla na neveru svojho manžela, ale nezachovala tak akoby sme čakali. Neurobila svojmu manželovi scénu ani dotyčnej nevytrhala vlasy, urobila úplný opak. Zachovala sa úplne pokojne, dotyčnej napísala list, v ktorom jej veľmi dôstojne a hrdo vysvetlila, že to čo robí je nesprávne… Prečítajte si sami!

„Drahá Diana!
Nebuďte prekvapená, že poznám Vaše meno. Predovšetkým Vám chcem povedať, že môj manžel o tomto liste nič nevie a ani o ňom netuší. Bolo to jednoduché: omylom nezmazané SMS v telefóne, podivné telefonáty v noci, náhle neplánované výlety môj manžela – a románik je odhalený. Okrem toho bolo veľmi zaujímavé sledovať už tretí mesiac tak dojemný vývoj tejto telenovely. Nemyslite si, že Vám píšem kvôli žiarlivosti alebo odporu, to v žiadnom prípade. Len vaša „Santa Barbara” sa stala tak nudnou a monotónnou, že som vám chcela dať niekoľko tipov. Je ťažké vidieť, ako sa váš vzťah dostal do neúspechu. Naozaj dúfam, že tieto moje rady dodajú vášmu romániku nový dych.

Po prvé, musím priznať, že ste veľmi bystrá a cieľavedomá. Zvolili ste správnu taktiku, pretože môj manžel je tak lenivý a konzervatívny, že by sám nikdy nestúpil „vedľa“ Ale vaša tvrdohlavosť, vytrvalosť a posadnutosť urobili zázrak. Len chcem upozorniť, že SMS-kami, „Nezájdeme dnes na kávu?” „Nebudeš proti, ak zoženiem lístky na to predstavenie v utorok?” „Poďme sa zajtra niekam prejsť,” to asi nepôjde. Môj manžel je veľmi zaneprázdnená osoba, takže radšej kúpte lístky do divadla sama, rezervujte stôl v kaviarni alebo mu kúpte drahý darček. Vezmite iniciatívu do svojich rúk, inak z toho nič nebude.

Mimochodom, nakoľko veľmi dobre poznám povahu svojho manžela, stavím sa, že sa mu nedaria dojemné zaľúbené správy typu „Nemôžem bez teba žiť“ „ Môj život bez teba nemá zmysel“ „Chýbaš mi každú sekundu keď nie sme spolu“. Nerozumiem, že tak inteligentná žena ako ste Vy nechápe, že toto všetko nemá zmysel. Nikdy ste nedostali podobnú sentimentálnu odpoveď, a to je už alarmujúce, že je čas zmeniť taktiku.

Po druhé, Vaše šance sú nulové, pretože ste prefarbená blondína s dlhými vlasmi. Áno, starostlivo som preskúmala Váš profil na sociálnej sieti – nebolo ťažké nájsť Vás, pretože poznám každého, koho si môj manžel pridáva medzi priateľov. Musím Vás sklamať, ale jednu blondínu už má. Píše Vám tento list. A muži potrebujú rozmanitosť. Keďže poznám svojho muža, presne viem, aké typy sa mu páčia – vysoké a prsnaté ryšavky. Z tohto dôvodu budete pravdepodobne musieť nutne zájsť ku kaderníkovi, na plastickú operáciu a nosiť podpätky nie nižšie ako 13 cm. Potom budete mať akú-takú šancu. Áno, áno! Takíto muži ako môj (a zrejme aj Váš, uvidíme) milovaný, sú natoľko monotónni, že sa odvážia vymeniť svoju ženu hoci aj za prostitútku, aby uspokojili svoje tajné fantázie.

A na záver, je tu niečo ako moja žiadosť. Nezabudnite drahá na konšpiráciu a nebuďte taká vtieravá. Nečakané správy o tretej ráno sú málokomu po vôli. Najmä keď je môj milovaný záletník nútený, chúďatko, šepkať v kuchyni, aby vás požiadal, aby ste mu zavolali ráno. Alebo ešte horšie, keď musí ísť v trenkách na balkón a vymazať všetky dôkazy vo svojom telefóne. To ma znervózňuje a nervové bunky, ako viete, sa cez noc nezotavia.

Dúfam, že Vy, Diana, viete čítať medzi riadkami. Veľmi Vás žiadam, aby ste svojou prítomnosťou nerušili pokoj nášho rodinného života. Inak sa všetky Vaše správy dostanú do rúk istému Pavlovi, ktorý je podľa informácii vo Vašom profile, Váš zákonitý manžel. Nemyslím si, že sa mu to bude páčiť. Verím vo Vašu inteligenciu a obozretnosť, a teda že takéto extrémne opatrenia nebudú potrebné.

A ešte jedna vec. Ak by ste potrebovali pri zvádzaní môjho manžela, nezabudnite, som vždy k dispozícii. Kedykoľvek sa môžete na mňa spoľahnúť. Koniec koncov, ako žena Vás chápem nik iný. Som vždy pripravená odpovedať na všetky vaše otázky a naviesť Vás správnym smerom.

S pozdravom, Tamara, manželka vášho milenca.“
No čo na to poviete? Treba uznať, že žena vyriešila neveru svojho manžela skutočne so cťou a hrdo. Svojej konkurentke jasne vysvetlila, že ničiť iným rodinám vzťahy je úbohé a ak je inteligentná, tak s tým určite prestane, nakoľko sama má manžela. Ešte raz jedna poklona autorke listu!

 

ZDROJofigenno.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com