Žena priniesla svojho psa do útulku a požiadala lekára, aby ho uspal. Dôvod rozzúril tisíce používateľov internetu!

Ani nevieme, koľkokrát sme už opisovali príbehy, ktoré dokazujú, že psy sú najlepšími priateľmi ľudí. Milujú nás nezištne a do konca života. Bohužiaľ, mnohí ľudia by nikdy nemali mať do činenia so zvieratami. Medzi takýchto ľudí patrí aj jedna žena, ktorá sa objavila v útulku pre zvieratá Angels Among Us Pet Rescue so svojím 11-ročným bíglom.

Žena povedala zamestnancom útulku, že „má svojho psa plné zuby“, a požiadala ich, aby jej 11-ročnú fenku bígla menom Mitsie uspali. Ako dôvod žena uviedla, že je „unavená zo svojho psa“. Zamestnanci útulku sa samozrejme rozhodli nevyhovieť jej žiadosti a milú fenku neuspali. Namiesto toho sa rozhodli urobiť všetko pre to, aby jej našli novú rodinu.

Mitsie sa po 11 rokoch po boku svojej pani zrazu ocitla sama v útulku pre zvieratá. Zamestnanci útulku sa rozhodli zverejniť video, na ktorom je Mitsie a rozpráva svoj príbeh. Dúfali, že sa nájde niekto, kto bude ochotný ujať sa tejto staršej fenky.

Takúto reakciu používateľov internetu nikto nečakal. Tisíce ľudí vyjadrili svoje rozhorčenie nad tým, ako sa s Mitsie zaobchádzalo. Dúfame, že zverejnením jej príbehu sa tejto staršej fenke podarí rýchlo nájsť milujúcu rodinu.

Je pre nás nepochopiteľné, ako sa psa možno zbaviť takýmto dramatickým spôsobom. Zdieľajte tento článok, ak si myslíte, že ľudia, ktorí sú možno „unavení“ zo zvierat, si nezaslúžia mať doma zviera.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com