Žena podstúpila hormonálnu liečbu, aby otehotnela. Keď jej lekár urobil ultrazvuk, okamžite utekal po pomoc!

Bobbi a Kenny McCaugheyovci už majú dcéru Mikaylu, ale veľmi si želali ďalšie dieťa. Kvôli hormonálnym problémom Bobbi navštívila endokrinológa, ktorý jej odporučil hormonálnu liečbu.

Rok 1997 bol pre rodinu McCaugheyovcov výnimočný. Bobbi sa podarilo otehotnieť! Ale keď išla na ultrazvuk, lekár neveril vlastným očiam! Hormóny pomohli – a ako! Bobbi nosila pod srdcom až 7 detí!

Takéto tehotenstvo predstavuje obrovské riziko pre deti a matku. Lekári neverili, že všetky deti prežijú, a ak áno, budú mať po narodení veľké zdravotné problémy.

Ako veriaca Bobbi by nesúhlasila ani s čiastočným potratom. Tehotenstvo bolo pre ňu neuveriteľne ťažké. V 9. týždni už nebola schopná samostatne vstať z postele. V 8 mesiacoch bola hospitalizovaná.

Napriek tomu, že manželia svojím rozhodnutím pobúrili celý svet, narodilo sa im 7 úplne zdravých detí. Sedem detí sa stalo celosvetovou senzáciou a rodina vďaka nim získala finančnú pomoc.

Bez pomoci zvonka by výchova 7 detí nebola možná. Deti potrebovali až 170 plienok na jeden týždeň. O všetky deti sa denne staralo až 7 ľudí.
Na ďalšej strane uvidíte, čo sa stalo so všetkými súrodencami…

Deti majú medzi sebou veľmi úzke puto. Musela to byť veselá domácnosť, čo? 🙂

Sedem detí je už veľkých a nerozlučných.

Zdieľajte tento neuveriteľný príbeh, ak obdivujete týchto odvážnych rodičov!

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com