Žena neuveriteľne schudla, pretože si jej manžel našiel milenku a spolu sa jej smiali. Dnes už môže len ľutovať!

Betsy má 24 rokov a býva v Texase. Vždy mala pár kíl navyše, ale keď otehotnela, tak sa na ňu nalepili ďalšie. Bohužiaľ, tých sa už po pôrode nevedela zbaviť a pridali sa k nim nové. Nakoniec sa dopracovala k váhe 120 kíl. Keby ste ju poznali vtedy a dnes, nespoznali by ste ju! Schudla takmer 50 kilogramov, vyzerá neuveriteľne a hlavne sa cíti lepšie.

Za jej premenou ale nestojí žiadna pekná udalosť. Môže za ňu jej manžel, ktorý ju začal podvádzať. Betsy bola na materskej dovolenke s ich práve polročnou dcérkou, keď mu našla v mobile správy s jeho milenkou. Manžel sa jej v nich dokonca vysmieval kvôli jej váhe. Betsy to úplne zničilo.

Keď ju prešlo sklamanie a smútok, tak sa Betsy poriadne nahnevala. To, čo o nej jej manžel písal ju nakoplo a našla silu zmeniť svoj život. So svojim manželom sa rozviedla, pretože vedela, že s takým človekom nechce byť a začala na sebe pracovať.

Schudla a dnes váži 70 kilogramov. Ale ako sama hovorí, nie je to o váhe. Je to o tom, ako sa cíti a o tom, aký vzor v nej má jej malá dcérka. Práve ona bola pre Betsy hnacím motorom, keď mala chuť sa vykašlať na ďalší tréning alebo kúpiť si niečo veľmi nezdravé.

https://www.instagram.com/p/BkxuG2oF3zK/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BkgSlyUhDSX/?utm_source=ig_embed

Dievčatko dnes môže byť na svoju mamu hrdé, pretože v nej má vzor pre svoje zdravie a taktiež vidí, že keď človek niečo chce, tak to aj dokáže.

ZDROJdailymail.co.uk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com