Žena neuveriteľne schudla, pretože si jej manžel našiel milenku a spolu sa jej smiali. Dnes už môže len ľutovať!

Zdieľajte článok na

Betsy má 24 rokov a býva v Texase. Vždy mala pár kíl navyše, ale keď otehotnela, tak sa na ňu nalepili ďalšie. Bohužiaľ, tých sa už po pôrode nevedela zbaviť a pridali sa k nim nové. Nakoniec sa dopracovala k váhe 120 kíl. Keby ste ju poznali vtedy a dnes, nespoznali by ste ju! Schudla takmer 50 kilogramov, vyzerá neuveriteľne a hlavne sa cíti lepšie.

Za jej premenou ale nestojí žiadna pekná udalosť. Môže za ňu jej manžel, ktorý ju začal podvádzať. Betsy bola na materskej dovolenke s ich práve polročnou dcérkou, keď mu našla v mobile správy s jeho milenkou. Manžel sa jej v nich dokonca vysmieval kvôli jej váhe. Betsy to úplne zničilo.

Keď ju prešlo sklamanie a smútok, tak sa Betsy poriadne nahnevala. To, čo o nej jej manžel písal ju nakoplo a našla silu zmeniť svoj život. So svojim manželom sa rozviedla, pretože vedela, že s takým človekom nechce byť a začala na sebe pracovať.

Schudla a dnes váži 70 kilogramov. Ale ako sama hovorí, nie je to o váhe. Je to o tom, ako sa cíti a o tom, aký vzor v nej má jej malá dcérka. Práve ona bola pre Betsy hnacím motorom, keď mala chuť sa vykašlať na ďalší tréning alebo kúpiť si niečo veľmi nezdravé.

Dievčatko dnes môže byť na svoju mamu hrdé, pretože v nej má vzor pre svoje zdravie a taktiež vidí, že keď človek niečo chce, tak to aj dokáže.

ZDROJdailymail.co.uk

ONLINE NABYTOK:

onlinenabytok


Zdieľajte článok na