Žena našla pod svojím domom jamu, ktorá ju vydesila na smrť! O tejto povere jej rozprávali susedia, keď bola ešte malé dieťa

Američanka Alexandra sa narodila v malom mestečku Lansdowne. Rodina dievčaťa žila v obrovskom starom dome. Vedľa nich žil so svojou ženou starší lekár. Alexandra si stále pamätá slová staršej ženy, ktoré sa jej dostali do hlavy, keď bola ešte malé dievča.

Susedka chcela otcovi Alexandry porozprávať o tom, že pod ich domom boli kedy katakomby. Muž však odmietol týmto rečiam veriť, no malá Saša si rada predstavovala rôzne predstavy o tom, ako sa pod ich domom nachádza skrytá komnata…Po čase Alexandra opustila rodinné hniezdo.


No nedávno sa vrátila späť do domu ako už 43-ročná. Matka, aj jej brat zomreli, no a otec sa rozhodol, že jej dom daruje. Alexandra sa však presťahovať späť nechcela, a preto sa rozhodla dom prenajímať.

Nájomníci sa však čoskoro Alexandre ozvali a sťažovali sa, že podlaha v suteréne sa prepadla. Po príchode zistila, že vzniknutá diera vedie do nejakej miestnosti, o ktorej nikdy predtým nepočula!

Pracovníci, ktorých najala žena, začali kopať. Štyri metre hlboko pod podlahou suterénu našli priestrannú miestnosť, ku ktorej viedla celá sieť tunelov! Keď sa o tom dozvedela, hneď si uvedomila, že to sú tie katakomby z príbehov starej susedky a ukázalo sa, že mala pravdu.

Preto sa rozhodla, že si prečíta niečo o dejinách mesta v rôznych knihách. Po niekoľkých týždňoch výskumu sa žena konečne dozvedela, odkiaľ pochádzajú tajomné katakomby pod starým domom.

Našťastie to neboli žiadne žaláre, ktoré by dali postaviť predkovia. Práveže naopak, bývalí obyvatelia domu mali mimoriadne ušľachtilé ciele!

Zdá sa, že miestnosť v suteréne bola súčasťou takzvanej „starej železničnej stanice“, ako ju vtedy prezývali. Vtedy slúžila táto podzemná sieť na prepravu čiernych otrokov z južných štátov do severnejších. Ľudia, ktorí týmto nešťastným ľudom pomáhali preto postavili špeciálne útočiská, kde mohli utečenci odpočívať, keď cestovali podzemnými tunelmi.

Alexandra chce miestnosť zmeniť na mini-múzeum venované ľudom, ktorí riskovali všetko, aby zachránili čiernych otrokov.

ZDROJ: videoboom.cc, boredomtherapy.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com