Žena jedla 12 dní len banány: Tu je zmena, ktorú zažila! Neuveriteľné!

Julia Tarbatová uskutočnila malý experiment, aby presne zistila, ako banány ovplyvňujú chudnutie a zdravie vo všeobecnosti.

Banány sú ovocie bohaté na vlákninu, ktoré má mnoho pozitívnych účinkov na zdravie. Vďaka vláknine, vďaka ktorej sa cítime dlhšie sýti, môžu pomôcť aj pri chudnutí a odborníčka na výživu Julia Tarbatová uskutočnila malý experiment, aby presne zistila, ako banány ovplyvňujú chudnutie.

Počas 12 dní jedla len banány, aby schudla a prečistila si telo, a tu sú niektoré z pravidiel, ktoré počas tejto diéty dodržiavala:

Jedla toľko banánov, koľko chcela, ale nič iné, možno si niekedy pridala trochu šalátu k poslednému jedlu dňa.

Jedla len zrelé banány a dbala na to, aby prijala rovnaký počet kalórií ako normálne, keď jedla „normálne“.

Pila veľa vody, až tri litre denne, a mala svoju obvyklú fyzickú aktivitu.

Viac odpočívala, pretože telo prechádzalo fázou detoxikácie a regenerácie.

Výskum ukázal, že banány môžu byť dokonalým pomocníkom pri chudnutí. Priemerný banán má približne 90 kalórií, čo je oveľa menej ako čokoládová tyčinka, ktorú zjete. Obsahuje tiež veľa rozpustnej vlákniny, čo znamená, že absorbuje vodu a spomaľuje trávenie.

Julii sa podarilo schudnúť 3 kg a zbaviť sa nahromadených tekutín.

Výsledky diéty

Julia tvrdí, že počas celej doby držania tejto diéty, teda 12 dní, sa cítila skvele a nemala žiadne vedľajšie účinky. Poukazuje na to, že jej stav mysle bol veľmi jasný a že bola sústredená a efektívna pri plnení svojich úloh. Mala tiež dobrú náladu a nedochádzalo u nej k náhlym zmenám nálady.

Dá sa teda povedať, že tento dvanásťdňový banánový detox priniesol svoje ovocie, ale pred zavedením akýchkoľvek diétnych obmedzení sa vždy poraďte s lekárom.

Okrem toho Dr. David Heber upozornil, že táto diéta nie je dobrá, pretože banány neobsahujú bielkoviny, „najdôležitejšiu živinu, ktorá riadi chuť do jedla a metabolizmus“.

Najdôležitejšie je nielen schudnúť, ale aj to, aká bude štruktúra vášho tela potom Ak budete hladovať alebo jesť len sacharidy, polovicu hmotnosti, ktorú stratíte, budú tvoriť svaly Každý polkilogram svalov, o ktorý prídete, spomalí váš metabolizmus o 14 rokov Keď stratíte približne kilogram svalov, vaše telo spáli denne o 140 kalórií menej. zdravé chudnutie.

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

Zdroj:novitet.info

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com