Žena chcela otestovať vernosť svojho priateľa. Nakoniec zistila niečo šokujúce!

Často je lepšie nevedieť a ušetriť si sklamanie. Mladé dievča, ktoré sa rozhodlo otestovať vernosť svojho priateľa, sa nakoniec dozvedelo krutú pravdu. Youtuberská šou To Catch a Cheater ponúka dievčatám a mladým mužom takzvaný test vernosti. Dievča v nasledujúcom videu to využilo.

O svojom priateľovi vôbec nepochybovala a pokojne sa nechala zbaliť špičkovou herečkou. Všetko sledovala na svojom počítači. Muž najprv reagoval presne tak, ako dievča dúfalo. Keď sa zdalo, že zvodom odoláva, priznal sa, že je ženatý. Dievča to veľmi prekvapilo, ale usúdilo, že je to z jeho strany len zámienka, aby sa zbavil herečky, ktorú nastrčil.

Napriek tomu sa nevzdala a okamžite zavolala svojmu priateľovi a opýtala sa ho na jeho údajné manželstvo. Ale on jej okamžite zavesil, čím sa vlastne priznal. Mladá žena bola šokovaná a žiadala vysvetlenie. Priateľ sa nakoniec ku všetkému priznal a povedal, že hoci je ženatý, dievča veľmi miluje, ale nechce sa s ňou rozviesť kvôli deťom. Nakoniec mu odpustila a naďalej boli milencami. Dúfam, že to v budúcnosti nebude ľutovať.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite stlačiť tlačidlo “ To sa mi páči“ a zdieľať ho s priateľmi a rodinou na Facebooku!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com