Želaný efekt na váhe dosiahnete za 10-14dní bez veľkej tréningovej aktivity. Tieto potraviny najviac spaľujú tuk v oblasti bruška!

Sušenie tela je komplex striktnej proteínovej diéty a zahŕňa cvičenia zamerané na spaľovanie podkožného tuku a zachovanie svalov. Tejto diéty sa často držia športovci. Človeku, ktorý má ďaleko od športu, je pribratejší a má slabo vyvinutú svalovú hmotu, môže tento komplex vyvolať metabolické poruchy. Rýchly úbytok hmotnosti spôsobí rovnako rýchly návrat stratených kilogramov.

Táto diéta je vhodná najmä pre tých, ktorých najvyšší stupeň aktivity je prechádzka z práce pešo. Pomôže vám rýchlo sa zbaviť kíl bez hormonálnych porúch a poškodenia svalov. Program nevyžaduje intenzívny tréning a je vhodný pre ženy akéhokoľvek veku.

Potraviny pre spaľovanie tukov:
S prísnou diétou by ste mali schudnúť od 0,7-1 kg za deň. Všetko závisí od vášho tela: čím viac tukovej hmoty, tým sa bude rýchlejšie spaľovať. Čím bližšie ste k optimálnej hmotnosti, tým pomalšie budete chudnúť.

Zoznam produktov na 10 – 14 dní diéty
– 5kg pohánky, šošovice, jačmeňa
– čerstvé uhorky, paradajky, reďkovka, listový šalát
– 1kg nesladených jabĺk
– 1kg grapefruitov
– 20 kuracích vajec
– 1kg kyslej kapusty (produkt je bohatý na enzým, ktorý zlepšuje rozklad a trávenie bielkovinových potravín)

– 1kg kuracích pŕs
– 1kg morských rýb
– 2kg nízkotučného tvarohu
– 100g vlašských orechov na kompenzáciu nedostatku zdravých tukov
– 300g sušených sliviek na prevenciu zápchy
– 4 litre kefíru s 1% tuku
– 2 citróny

Tipy na výživu:
– Začnite ráno pohárom vody s citrónovou šťavou.

– Dáme si variť polovicu kuracích pŕs a polovicu rýb, ktoré si rozdelíme na celý týždeň. Striedajte deň, kedy konzumujete ryby a kedy kuracie mäso. Na druhý týždeň si pripravte zvyšok jedla rovnakým spôsobom.

– Kombinujte vyššie uvedené produkty v súlade s týmto princípom: kuracie mäso so zeleninou, rybu s kašou z jačmenných krúp. Kaša by mala mať veľkosť päste.

– Počet vajec za deň, ktoré by ste mali skonzumovať sú 2ks. Pripravte si ich s tvarohom, pol grapefruitu alebo hrsť kyslej kapusty.

– Pečte jablká bez pridania cukru. Skombinujte ich s tvarohom (250g) na raňajky alebo večeru.

– Tvaroh a kefír je tiež dobre konzumovať s čerstvými bylinkami.

– Orechy a slivky – ako olovrant konzumujte do 16:00. Porcia – 3 jadrá orechov a 4 ks sliviek.

– Tekutiny počas dňa: najmenej 1,5 litra nesýtenej vody, zeleného čaju, kávy bez cukru.

– Korenie vylúčte zo stravy, zvyšuje chuť do jedla. Do jedla môžete pridávať soľ.

Po 10-14 dňoch pokračujte v jedle podľa systému, uvedeného vyššie, ale urobte menšie úpravy. Zahrňte viac fazule, cíceru a hrášku. Pridajte morčacie mäso, chudé hovädzie mäso, celozrnný chlieb, tvrdý syr. Taktiež si jedálničky obohaťte o omáčky, hustý jogurt, kyslú smotanu s obsahom tuku 10%, olivový a kukuričný olej. Namiesto sladkostí jedzte sezónne plody, ovocie a med.

Postupne si telo zvykne zaobísť sa bez muffinov, cukríkov, či klobás. Práve to sú hlavné zdroje zbytočných kalórií a extra kíl! Nielen, že vaša postava bude ako z katalógu, výrazne si zlepšíte zdravie.

Prajeme Vám veľa šťastia na ceste k zdravému životnému štýlu a harmónii! Nezabudnite tento článok zdieľať so svojimi priateľmi.

ZDROJ: sovkusom.ru

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com