Zdanlivo obyčajné malé deti, na prvý pohľad ničím výnimočné dokázali ohromiť obrovské publikum

Tanec je jedno z najkrajších umení na svete. Ľudia či mladí alebo starí ho jednoducho milujú. Od tanca na party až po súťaže skutočných profesionálov, sa môžeme stretnúť s tancom všade. Taktiež to nie je len pohyb tiel, ale zároveň aj prejav emócií a citov.

My ženy veľmi dobre vieme, ako nás očarí, keď nás dokáže muž v tanci na svadbe či plese galantne sprevádzať a správne viesť, pričom nám nešliape na topánky. O niektorých ľuďoch by sa dalo povedať, že majú tanec v krvi a na tento svet prišli priam z parketu. Podobný prípad je aj dvoch detí, ktoré na tanečnej súťaži Murrieta Dance Project ukázali, čo znamená mať talent a už od detstva na sebe pracovať. Zdanlivo obyčajné malé deti, na prvý pohľad ničím výnimočné dokázali ohromiť obrovské publikum. Na záver ich vystúpenia sa sálou ozýval burácajúci potlesk a ich ocenenie bolo patrične zaslúžené.

To, čo dokázali spoločne Paige Glenn a Artyon Celestine sa nepodarí niektorým profesionálom nikdy. Ľahkosť a jemnosť s akou sa pohybovali na parkete bola skutočne úctyhodná. Najväčším vyvrcholením vystúpenia bolo, keď Artyon svoju tanečnú partnerku vyzdvihol do vzduchu ako v romantickom filme. Ich výkon v porovnaní s ich vekom je naozaj veľmi zaujímavý a neuveriteľný. Obe deti sú živým dôkazom toho, že každý sen sa môže stať skutočnosťou. Šťastie však takmer nikdy neprichádza samo, ale sprevádza ho usilovnosť a roky snahy.

O tom, že medzi tanečnými partnermi nesmie chýbať dôvera by vedelo rozprávať mnoho párov. Ak sa lepšie zadívame na týchto mladých ľudí, môžeme si všimnúť, že medzi nimi dôvera a priateľský vzťah rozhodne nechýbajú.

Ak vás v živote niečo napĺňa a baví, nevzdávajte sa a choďte za tým. Ak radi maľujete, neváhajte si kúpiť plátno s farbami a začať maľovať. Napĺňanie vašich koníčkov vám môže priniesť nielen relax a dobrý pocit. Ak budete úspešní, môže vám aj priniesť zárobok a slávu.

ZDROJyoutube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com