Zbavte sa závratov s týmto jednoduchým trikom! Hneď ako som ho vyskúšala zabralo

Táto metóda je vhodná pre tých, ktorý často trpia kvôli tomuto nepríjemnému symptómu. K vykonaniu tohto cviku si musíme kľaknúť na kolená. Hlava musí smerovať hore ku stropu a potom ju skloníme k zemi, tak ako keby chceme spraviť salto.

Po tomto otočíme hlavu, tak aby smerovala ku ľavému lakťu. Dajme si oddych a dýchajme až kým závrat nezačne slabnúť. Otočme hlavu naspäť ku stredu ako predtým a nadvihneme ju do stredu, tak nech je zároveň s našim chrbátom. Oprime sa dozadu a zhlboka dýchajme. Táto metóda nabudúce môže pomôcť aj tebe ak budeš mať závrat.

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com