Zbavte sa brušného tuku pomocou vody z ovsených vločiek! Má veľa zdravotných prínosov a zbaví vás tuku!

Ovsené vločky sú pravdepodobne jednou z najzdravších potravín na svete. Obsahujú veľké množstvo zdravých živín a môžu byť zdraviu prospešné. Táto potravina, ktorá sa dá upraviť na mnoho spôsobov, je lacná a všade ľahko dostupná. To je nepochybne obrovská výhoda.

Odborné štúdie preukázali, že táto potravina pomáha predchádzať srdcovým ochoreniam, a to aj pri dennej dávke len 60 gramov denne! Ovsené vločky nám pomôžu regulovať správnu hladinu cholesterolu a triglyceridov v krvi, čo je práve cesta k zdravému srdcu a zníženiu srdcových ochorení.

Aké sú teda všetky výhody ovsených vločiek?

Obsahujú beta-glukány, ktoré sú antioxidanty
Pomáhajú vám čistiť črevá
Pomôcť vám schudnúť
Pôsobia proti rakovine
Obsahujú vysoké množstvo bielkovín
Poskytujú maximálnu energiu
Chráni srdce
Regulovať metabolizmus
Zlepšenie tráviacej funkcie

Ak chcete schudnúť oveľa rýchlejšie ako zvyčajne, konzumujte túto zdravú stravu, ktorá urýchli proces chudnutia a celkovo vám dodá pocit zdravia. Ovsené vločky by sa mali konzumovať najlepšie každý deň, najmä ráno. Budete sa cítiť sviežejší, odhodlanejší prežiť deň a získate vitamíny, minerály a bielkoviny.

Vedeli ste, že ovsené vločky majú čistiace vlastnosti? Samozrejme, pomáhajú odstraňovať všetky škodlivé toxíny a chemikálie z vášho tela. Tento recept je veľmi jednoduchý, stačí postupovať podľa nasledujúcich pokynov…

Budete potrebovať:

1 šálka ovsených vločiek
1 polievková lyžica vanilky
2 l vody
1 čajová lyžička škorice
Stevia
Postup:

Najprv je potrebné vločky namočiť do jednej šálky vody. Po jednej hodine prelejte túto zmes do mixéra a mixujte, kým nevznikne homogénna zmes. Potom môžete pridať zvyšok vody, škoricu a sladidlo. Ak nájdete kúsky vločiek, môžete zmes opäť rozmixovať. Umiestnite vodu do chladničky, kde bude k dispozícii počas celého dňa, správne vychladená a chutná. Najlepšie, čo môžete urobiť, je dať si dávku vždy pred každým jedlom. Budete sledovať výsledky…

zdroj: farmazdravi.cz

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com