Zázrak pre ploché brucho, na ktorý už nedám dopustiť: Rozpúšťa tuky a popri tom zatočí aj s angínou a chrípkou!

Zdieľajte článok na

Tento nápoj pijem vždy pred jarou, keď chcem zhodiť nejaké ti kilo a tiež aj v období viróz, hrdla-bôľov a slabšej imunity. Ak chcete schudnúť, nezabúdajte okrem tohto nápoja aj na dostatočný príjem tekutín, obmedzte vyprážané, nezdravé veci a nápoj bude fungovať. Používam pravidelne a mám s ním len dobré skúsenosti.

 

Hlavné zložky sú zázvor, citrón, mäta a obyčajná voda – v lete pijem vychladené, cez zimu je najlepšia voda izbovej teploty alebo zelený čaj. Spolu sú tieto tri zložky veľmi silné, rozpúšťajú tuky a navyše vám aj vzpružia imunitu. Ak máte angínu alebo zápal, zázvor si s ním rýchlo poradí. Odporúčam!

Potrebujeme:

Šťavu z 2 citrónov,

1,5 litra vody alebo zeleného čaju (zo sypaného čaju),

4 cm koliesko ošúpaného zázvoru

6 lístkov čerstvej umytej mäty

Postup:

Do vody nalejeme citrónovú šťavu, pridáme umyté lístky mäty a na drobno pokrájané kúsky zázvoru. Premiešame a necháme asi 15 minút odležať, aby sa spojili chute. Pijeme počas dňa, väčšinou po jedle, pretože nápoj pomáha okrem iného aj lepšie stráviť prijaté jedlo a urýchľuje váš metabolizmus.

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.


Zdieľajte článok na

You Might Also Like