Zázračný olej ak sa chcete zbaviť nežiadúceho ochlpenia! Stačí 5 minút denne masírovať a všetky nechcené chĺpky zmiznú za pár dní a navždy.

Spread the love

Mnohé ženy čelia problémom s nežiaducimi chlpmi na viditeľných miestach tela, napríklad rukách, nohách, tváre a chrbte. Tým sa cítia nepríjemne, v rozpakoch a bez sebaistoty. Tento problém sa vyskytuje v dôsledku mnohých faktorov, ako sú napr. nepravidelný menštruačný cyklus, hormonálna nerovnováha v tele v dôsledku tehotenstva alebo užívanie určitých liekov.

V súčasnosti existujú rôzne metódy na odstránenie nežiaducich chĺpkov: 

elektrolýza, voskovanie, laserové odstránenie chĺpkov atď. Ale, bohužiaľ, môžu byť veľmi drahé a mnohé ženy si ich nemôžu dovoliť. Našťastie pre vás existuje veľa tradičných prírodných liekov, a tu vám predstavíme jeden z nich!

Môžete ho použiť bez vedľajších účinkov a je to oveľa lacnejšie ako metódy dostupné v kozmetických klinikách.

Pozrite sa na náš recept!

Budete potrebovať:

  • 1 polievková lyžica jódu 2%
  • 1 šálka detského oleja

Príprava a aplikácia:

  1. Najprv zložky starostlivo premiešajte. Potom s touto zmesou masírujte chĺpky niekoľko minút.
  2. Nechajte 5 minút.
  3. Utrite potom vlhkou handričkou.
  4. Tento olej zastaví rast chĺpkov a čoskoro si všimnete, že všetky nechcené vlasy začali miznúť!

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like