Zázračný nápoj zo 6 ingrediencií, ktorý prečistí pečeň! Účinok pocítite už nasledujúci deň!

Nie je to iba zeleninový smoothie. Je to liečivé sérum na pečeň. Je určený pre ľudí, ktorí už nechcú užívať antibiotiká predpísané doktorom, pretože im neprospievajú (spôsobujú ťažkosti na boku, trpkú chuť v ústach, nevoľnosť po jedle a podobne).

Skúste sa inšpirovať a pripravte si tento lahodný nápoj, ktorý bude očistou pre vaše telo. Postačí, ak sa budete jeden týždeň správne stravovať a denne vypijete pohár zeleninového smoothie. Konečne sa začnete cítiť dobre a nebudete sa chcieť vrátiť k starým stravovacím návykom.

Na Zeleninový nápoj potrebujeme:

  • 3 mrkvy
  • 2 zelené jablká
  • 1 cvikla
  • Polovica olúpaného citrónu
  • Kúsok čerstvého koreňa zázvoru
  • Pár listov zelého šalátu alebo špenátu

Príprava

Všetky ingrediencie dobre umyte, očistite a rozmixujte v mixéri. Pridajte dva hrnčeky vody (500ml) na rozriedenie a uchovávajte v chladničke.

Mrkva je bohatá na flavonoidy, vitamín A a vyživuje pečeň. Pektín, obsiahnutý v jablkách pomáha pri odstraňovaní toxínov. Zelené listy hlávkového šalátu zapezpečujú správny krvný obeh a posilňujú imunitný systém. Zázvor a citrón podporujú trávenie, zmierňujú nadúvanie a zlepšujú látkovú výmenu. Surová cvikla obsahuje veľa vlákniny a je vhodná na črevné problémy.

 

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

zdroj: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com