Zázračný koktail z 3 surovín, ktoré má každý z nás doma: Urýchli vaše chudnutie až dvojnásobne!

Zdieľajte článok na

Strata hmotnosti je pre nás dôležitou najmä v období leta, kedy každá chce schudnúť do plaviek aby sa cítila dobre. V skutočnosti chudnutie má jediný vzorec a to je: správna výživa a fyzická aktivia. Tento proces sa však dá urýchliť a to vďaka nápoju, ktorý vám dnes predstavíme.

 

Budete potrebovať ovsené vločky, jablká a citrón – výrobky sú cenovo dostupné a veľmi užitočné . Okrem skutočnosti, že sa k svojmu cieľu dostanete oveľa rýchlejšie, vylepšíte aj svoje telo!

Výhody ovsa

Táto obilnina obsahuje veľa živín, ktoré pomáhajú znižovať chuť do jedla. V tomto prípade je telo nasýtené potrebnými mikro- a makro prvkami. Okrem toho ovos pomáha predchádzať mŕtvici.

Výhody jablka

Zelené jablká sú nízkokalorické výrobky. Zabraňujú vysokému krvnému cukru a preto znižujú chuť do jedla. Látky obsiahnuté v jablkách pomáhajú rýchlo rozložiť tuky. A pravidelné používanie zelených jabĺk stimuluje mozgovú aktivitu.

Výhody citrónu

Citrón účinne čistí telo a odstraňuje toxíny z neho. Má tiež účinok na rýchlejšie spaľovanie tukov. Citróny navyše zvyšujú imunitu kvôli vysokému obsahu vitamínu C.

Koktail pre chudnutie

Čo budete potrebovať?

  • Jablká – 2 ks.
  • Minerálna voda – 0,5 l
  • Ovsené vločky – 125 g
  • Citrón – 1 ks.

Prípava:

Nakrájajte jablká a rozmixuje ich s vodou a ovsenými vločkami do hladkej hmoty. Vyšťavte potom celý citrón a znovu premiešajte. Pite tento nápoj každý deň, ideálne na raňajky, pokiaľ sa nedostavia požadované výsledky.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.

zdroj: sovkusom.ru


Zdieľajte článok na

You Might Also Like