Zázračný domáci recept proti vráskam – fantastický výsledok za 7 dní!

Skutočnosť, že sa vrásky objavia je nevyhnutná a pre niekoho nie veľmi veselá udalosť. Ženy preto používajú rôzne kozmetické ošetrenia, krémy a iné metódy aby zabránili ich zobrazovaniu.

Ale nemôžete si byť istý, že sa v najdrahších krémoch zaručia, a že vás zachránia pred nedokonalosťami. Je to najmä preto, že sa pokožka  vystaví chémií, ktorý je v krémoch a zvyčajne nemajú dobré výsledky.

Domáci krém je ideálna pomôcka pre kožu: vyrovnanie pleti hydratuje a redukuje vrásky. To má dôležitú výhodu – bezpečnosť a prírodné ingrediencie a je vhodný pre všetky typy pleti. Výsledky si všimnete za 7 dní. Ak milujete svoju kožu, budete milovať aj tento krém. Tento recept je úžasný a jednoduchý na prípravu.

Domáci recept proti vráskam

2 čajové lyžičky Vazelíny ( kúpite v lekárni )
1 lyžička medu
1 vaječný žĺtok
1 lyžica olivového alebo mandľového oleja

Príprava:

Vazelínu normálne na pare premeníte na kvapalinu. Potom keď ju na ňu premeníte dajte ju preč z jej dosahu a pridajte ďalšie zložky: vaječný žĺtok, olej a med.

Dobre ingrediencie premiešajte, až sa dostanete na homogénnu hmotu. Po jej dokončení je váš krém hotový! Môžete ju udržiavať v obale od krému v 50ml alebo do iného vhodného obalu. Krém použite jemne na kožu, pri svetle. Nechajte pôsobiť po dobe 30 minút a odstráňte krém s mokrou vreckovou. Krém sa vstrebávať do kože na viac ako hodinu, takže ho aplikujte na tvár 2 hodiny pred spaním. Držíme palce 🙂

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com