Zázračné bylinky proti vráskam – fantastický výsledok za 7 dní!

Skutočnosť, že sa vrásky objavia je nevyhnutná a pre niekoho nie veľmi veselá udalosť. Ženy preto používajú rôzne kozmetické ošetrenia, krémy a iné metódy aby zabránili ich zobrazovaniu.

Ale nemôžete si byť istý, že sa v najdrahších krémoch zaručia, a že vás zachránia pred nedokonalosťami. Je to najmä preto, že sa pokožka  vystaví chémií, ktorý je v krémoch a zvyčajne nemajú dobré výsledky.

Domáci krém je ideálna pomôcka pre kožu: vyrovnanie pleti hydratuje a redukuje vrásky. To má dôležitú výhodu – bezpečnosť a prírodné ingrediencie a je vhodný pre všetky typy pleti. Výsledky si všimnete za 7 dní. Ak milujete svoju kožu, budete milovať aj tento krém. Tento recept je úžasný a jednoduchý na prípravu.

Domáci recept proti vráskam

2 čajové lyžičky Vazelíny ( kúpite v lekárni )
1 lyžička medu
1 vaječný žĺtok
1 lyžica olivového alebo mandľového oleja
Príprava:

Vazelínu normálne na pare premeníte na kvapalinu. Potom keď ju na ňu premeníte dajte ju preč z jej dosahu a pridajte ďalšie zložky: vaječný žĺtok, olej a med.

Dobre ingrediencie premiešajte, až sa dostanete na homogénnu hmotu. Po jej dokončení je váš krém hotový! Môžete ju udržiavať v obale od krému v 50ml alebo do iného vhodného obalu. Krém použite jemne na kožu, pri svetle. Nechajte pôsobiť po dobe 30 minút a odstráňte krém s mokrou vreckovou. Krém sa vstrebávať do kože na viac ako hodinu, takže ho aplikujte na tvár 2 hodiny pred spaním. Držíme palce 🙂

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

via:healthyandnaturallife.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com