Zaujímavosti, ktoré by ste mali vedieť o ľuďoch narodených v znamení Vodnára! Patrí im celá planéta!

Podľa astrológov tí, ktorí sa narodili pod znamením vodnár (21.1.-19.2.) sa veľmi zaujímajú o to, aby sa svet stal lepším miestom a aby išlo ľudstvo neustále dopredu. Vodnár je jedno z najkrajších znamení. Je veľmi pekný byť s priateľmi v tomto znamení – sú jedineční a nikde nezapadajú.

Vodnár vo vzťahoch:
Mimoriadne šikovný:
Vodnári zbožňujú intelektuálne rozhovory a plne sa im oddávajú. Túžia po vedomostiach a milujú štúdium.  Sú spoločenskí, nikdy sa s nimi nenudíte.

Vynaliezaví dobrodruhovia:
Vodnári sú aktívni, vždy sa snažia vyhľadať dobrodružstvo. Svet je pre nich krásny, ocenia každú peknú chvíľku v ich aktívnom živote, no všetko si radi plánujú dopredu.

Úžasní rečníci:
Niektorí predstavitelia tohto označenia sú plachí a iní zas dokážu rečniť celé hodiny. Ale bez ohľadu na to, o čom rozprávajú, vždy to stojí za to. Dokonca aj tichší predstavitelia dokážu horlivo rozprávať o témach, ktoré sú im blízke.

Racionálni a praktickí:
V obchodných a milostných vzťahoch sa Vodnári môžu zdať chladnejší a konzervatívnejší. V skutočnosti sú iba praktickí. Nebudú vás obťažovať zbytočnými hovormi o tom, ako sa nudia, alebo ako vás milujú. Títo ľudia sa snažia vyhýbať drámam vo vzťahu, ale napriek tomu dokážu byť romantickí.

Vynikajúci vodcovia:
Vodnári majú skutočne kreatívnu myseľ s vedúcimi vlastnosťami, radi si upravujú pravidlá podľa seba. Konajú v rozpore s verejnou mienkou, robia si svoje vlastné rozhodnutia a správajú sa veľmi vodcovsky. Vodnárom sa darí vo vede, v oblasti vynálezoch a technológií.

Verní priatelia a partnery:
Vodnár oddaný. Ak sa stane vaším priateľom pripravte sa, že bude verný a že sa bude o vás stále starať. Dôkladne a starostlivo si vyberajú priateľov, a blízkych nenechajú odísť.

Chcú zmeniť život k lepšiemu:
Sú filantropi, radi sa páčia ostatným a snažia sa, aby všetci okolo nich boli šťastní. Pracujú v rôznych charitatívnych organizáciách.  Obrovským príkladom hrdinského činu je Irena Sendler, ktorá zachránila viac než 2000 detí z rúk nacistov.

Spontánni a kreatívni:
Jednou z ich silných stránok je, že dokážu robiť veci spontánne. Rýchlo si zvyknú na zmeny a dokonca prinášajú kopu nápadov na zlepšenie situácie. Sú nepredvídateľní, neznášajú rutinu a uprednostňujú nezávislosť.

Spoločenskosť:
Vodnár sa nebojí povedať nahlas svoj názor a to, čo má na mysli. Vyznačuje sa prirodzeným vtipom, a je spoločenský, energický, ľudia sa s ním veľmi cítia dobre.

Nezávislí a nestranní:
Vodnári sa spoliehajú len na seba a nepotrebujú nikoho. Nechcú byť závislí od ostatných. Často potrebujú pokoj, aby si mohli usporiadať svoje myšlienky. Sú schopní jasne vidieť veci a uznať správnosť oponenta v spore.

Sedí táto charakteristika na vás? Existujú nejakí ďalší vodnári vo vašom okolí?

ZDROJ: takprosto.cc

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com