Zástupca šéfredaktorky SME to už nevydržal a posiela Matovičovi a vláde DRSNÝ ODKAZ: Practe sa už dopekla odtiaľto!

Zástupca šéfredaktorky SME, Tomáš Prokopčák, to už nevydržal a adresoval drsný odkaz na margo vlády na svojom Facebooku.

„Majstri sveta v hubení hnusoby, globálni géniovia, víťazi nad pandémiou,“ takto pomenoval predstaviteľov vlády Igora Matoviča.

Jeho status prinášame v plnom znení:

PRACTE SA
.
Tak sa vám to teda podarilo. Majstri sveta v hubení hnusoby, globálni géniovia, víťazi nad pandémiou. Vy, čo ste sa rozhodli nanovo objaviť koleso, vy, ktorí to urobíte inak ako zvyšok tejto planéty a pretestujete sa antigénmi k svetlejším zajtrajškom.
Hej vy, vďaka vám sme najhoršími na svete.
Mýliť sa je ľudské. Stáva sa to. Ale mýliť sa, nepriznať si chybu a naďalej zabíjať ľud, to už ľudské nie je. Ešte aj tie šimpanzy majú nejaký kódex tlupy, neubližujú svojej skupine a sociopatov vytláčajú von. Lenže vy tomu nerozumiete – ste duševne. mravne a intelektuálne prázdni.
Jeden, ktorý chce vo svojom patetickom mesianistickom komplexe spasiť všetkých, najlepšie proti ich vôli. A každý, každý jeden jediný, ktorý s ním nesúhlasí, sa stáva nepriateľom. Nepriateľom sú voliči iných strán, ľudia, čo prečítali aspoň jednu knihu, tí, ktorí sa neživia s kelňou v ruke aj tí, ktorí sa tou kelňou živia, nepriateľmi sú opozícia aj koaliční partneri, samosprávy aj úrady, média aj inštitúcie – nepriateľmi sú vaši, naši… vlastne úplne všetci.
A ten druhý? Ten ktorému v rezorte na pandémiu umiera pomerne najviac ľudí na celej planéte? Tak ten namiesto toho potajme zavádza sprísňovanie interrupcií: počujete dobre. Interrupcií v čase, keď na Slovensku umiera najviac ľudí od druhej svetovej vojny.
Lebo potraty, to je teraz podstatné.
Iste, môžeme to povedať aj slušnejšie, ale platí nasledujúce: practe sa už dopekla odtiaľto. Škodíte krajine, škodíte ľuďom a škodíte našej duševnej pohode. Nie, my tu nechcem návrat zlodejov. Mafie. Oligarchov. Krajiny riadenej daňovými podvodníkmi, kšeftármi a vybavovačmi. Nechceme fašistov, Fica ani jeho učeníka so strniskom.
Ale toto nie je ani materská škôlka. A my vám už odmietame robiť psychoterapeutov.

PRACTE SA
.
Tak sa vám to teda podarilo. Majstri sveta v hubení hnusoby, globálni géniovia, víťazi nad pandémiou. Vy,…

Uverejnil používateľ Tomas Prokopcak Pondelok 15. februára 2021

 

zdroj: Tomas Prokopcak

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com