Zamestnávateľ si zavolal do svojej pracovne svoju zamestnankyňu. Keď opúštala jeho kanceláriu celé telo sa jej triaslo a neubránila sa ani slzám

Vzťah zamestnanec – zamestnávateľ môže byť niekedy naozaj plný úskalí. Dokonca tento vzťah vôbec nemusí byť pozitívny, no príbeh pani Jany naozaj dokazuje, že dobrý ľudia ešte nevymreli. To, čo pre ňu urobil jej šéf sa len tak ľahko nevidí.

Všetko sa to začalo, keď si Jana musela hľadať novú prácu. Má sedemročného syna, ktorého živý sama. Potrebovala si nájsť lepšie zamestnanie, aby vedela zabezpečiť svoje dieťa a poskytnúť mu to, čo potrebuje. Avšak jej syn potreboval liečbu, doktorov a drahé lieky. Bola mu totiž diagnostikovaná rakovina a jeho mama robila všetko preto, aby dokázala poskytnúť, čo najviac. Snažila sa našetriť na liečbu v Nemecku, no nebolo to také jednoduché. Jana dokonca chcela predať aj svoj byt.

Zamestnala so vo veľkej firme, kde pracuje okolo dvesto ľudí a všetci sa svojmu šéfovi vyhýbajú, čo najširším oblúkom. Ich zamestnávateľ je veľmi prísny a úsmevy, teda na počkanie nerozdáva.

Keď si dal zavolať do kancelárie Janu všetci tŕpli, pretože odtiaľ vyšla celá uplakaná. Nikto nerozumel, čo sa stalo, a keď počuli, čo spravil ich šéf, tak iba nemo otvárali ústa, pretože tomu nemohli uveriť. Ich zamestnávateľ dal Jane peniaze, aby zaplatila synovi liečbu.

Konkrétne sa jednalo o veľmi vysokú sumu, ktorú nikto len tak nenájde na chodníku, šlo o celých osem miliónov českých korún. A to zďaleka nebolo všetko. Janin šéf jej poskytol dovolenku, dokým sa jej synovi nepolepší.

Tento skutok urobil úplne nezištne, Jana nedostala ani len potvrdenie, že nejaké peniaze od neho dostala. Momentálne jej syna už previezli do Nemecka, čaká ho liečba. Všetci Janini kolegovia pevne veria, že jej syn sa uzdraví.

ZDROJelectropiknik.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com