Zalejte 2 lyžice nasekanej mandarínkovej kôry, pridajte pohár vodky a nechajte 7 dní postáť…

Všimli ste si, ako sa nálada zlepší, keď niekto blízky šúpe šťavnaté mandarínky? To je pravda, kôra citrusových plodov obsahuje éterické oleje, ktoré môžu zmierniť stres, únavu a nervové napätie.

Ale to nie je všetko o výhodách mandarínkovej kôry. Je to škoda, ale mnohí si nie sú vedomí širokej škály užitočných vlastností tohto výrobku. Rozhodli sme sa zmeniť situáciu, a to je to, čo sme našli.

Ako užitočná je mandarínková kôra

 1. Bronchitída
  Naliať 2 lyžice nasekanéj kôry a 1,5 litra vriacej vody, varíme na miernom ohni po dobu 5 minút, potom piť vyhrievaný pred každým jedlom 0, 5 pohára 3x denne.
 2. Suchý kašeľ
  Mandarínková kôra – výborný liek na riedenie hlienu a ústup suchého kašľu. Len zalejeme 2 lyžice nasekanej kôry pohár vodky a nechať po dobu 7 dní. Potom, prefiltrujte a konzumovať 20 kvapiek zriedeného v malom množstve vody, pred jedlom trikrát denne.
 3. Hubové infekcie na nechtoch
  Na nechty a prsty je dobrá mandarínka dvakrát denne. Huba zmizne rýchlo!
 4. Vysoký krvný tlak a arytmia
  Jeden pohár čerstvej mandarínkovej kôry by ste mali naliať do 3 litre vriacej vody, potom privedieme k varu, odstráňte z tepla a dať trochu variť. Vykúpať sa môžte v teplej vode s mandarínkovou vodou hodinu pred spánkom cez deň. Pre terapeutický účinok 15 minút, bude stačiť.

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

ZDROJ:SOVKUSOM.RU

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com