Začala som piť tento odvar a moja váha sa začala konečne zázračne znižovať a cítila som sa ako znovuzrodená.

Spread the love

Ľanové semienko je zložka plná požehnaní a vlastností pre naše zdravie. Sú zdrojom dobrého tuku, vitamínov, minerálov, ktorý sa využíva aj v podobe ľanového oleja. Ľanové semienka sú silná podpora imunitného systému.

 

Môže znížiť násobené úrovne cukru v krvi, čo znižuje nutkanie na jedenie.

Taktiež môže úplne očistiť naše črevá absorbovaním živín a rýchlo sa zbaviť škodlivých látok.

Ľanový nápoj, ktorý vám predstavíme, je veľmi účinný a hlavne sto percentne prírodný. Stačí ho začať pravidelne užívať a zaručujeme vám, že vaše nutkanie na jedlo sa značne zníži a za rovnakú dobu bude váš organizmus úplne vyčistený.

Zložky, ktoré budete potrebovať, sú nasledujúce:

  • 3 polievkové lyžice ľanového semena
  • 1 liter vriacej vody

Spôsob prípravy a príjem:

Večer dajte tri polievkové lyžice ľanového semena do termosky (alebo inej nádoby s vekom) a zalejte s vriacou vodou. Nasledujúci deň v ranných hodinách si môžete začať vychutnať všetky výhody tohto mocného ľanového nápoja, aby ste boli zdravší a zbavili sa nadbytku kíl.

Vezmite približne tri až štyri šálky tohto účinného nápoja, najlepšie pred každým jedlom a po dobu 10 dní za sebou.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.

You Might Also Like