Zabudnite na drahé diéty! Tento čaj na chudnutie z 3 zložiek robí skutočné zázraky: Po 1 týždni si všimnite, že obvod vašeho brucha sa očividne znížil!

Spread the love

Brucho často vyzerá, akoby bolo tučné, hoci v skutočnosti nemá toľko tuku. Veľké brucho môže byť spôsobene nahromadením potravinových usadenín v črevách, čo vedie k ich zväčšeniu a častému nadúvaniu…

Pomocou týchto zložiek môžete vyčistiť vaše črevá a navyše spaľovať oveľa viac telesného tuku a zbaviť sa celulitídy.

Zloženie:

– pol litra vody
– 1 malá škorica
– 1 veľký bobkový lístok
– 2 čajové lyžičky zeleného listového čaju

Všetky zložky urýchľujú metabolizmus a spaľujú tuk, čo tiež prispieva k viditeľnému zníženiu celulitídy. Ešte dôležitejšie je, že oblasť brucha sa rýchlo znižuje v dôsledku toho, že tento čaj čistí tenké črevo od všetkých jedál a toxínov. Vďaka tomu je bruško menej vypuklé.

Ako pripraviť čaj?

Uvarte vodu. Potom ju odložte z ohňa a po 1 – 2 minútach pridajte všetky ingrediencie, zakryte a varte 15 minút. Zložky sú na 0,5 litra čaju a to je množstvo, ktoré by ste mali denne vypiť. Prvý pohár vypite pred raňajkami a zvyšok kedykoľvek počas dňa.

 

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.

You Might Also Like