Zábavný test dokáže dokonale určiť čaro Vašej tajomnej ženskej osobnosti. Stačí, keď si vyberiete jednu z týchto metlí!

Každá žena má v sebe kus veštkyne. Niekto to nazýva ženský inštinkt, iný zase šiesty zmysel. Pomenovanie pre túto abstraktné vec je niekoľko, ale podstata zostáva rovnaká.

My ženy sme tajomné bytosti a každá z nás má v sebe kus čarovného. Ako čarodejnice. Upozorňujeme, že tento test je zábavný a žiadnu ženu sa nesnaží prirovnávať k čarodejniciam, ktoré sa kedysi upaľovali na hranici. Berte život s humorom a otestujte sa!

Ktorú metlu si vyberiete?

Metla číslo 1: Podnikateľka
Máte schopnosti presne odhadnúť svoje vlastné schopnosti. Nikdy sa nepúšťate do niečoho, o čom viete, že nemusí vynášať a to, čo začnete, má vždy úspech. Dokonale sa dokážete vyhnúť rizikám a stratám. Ste rodená podnikateľka. Trávte svoj voľný čas dynamickými športy, vybijete si v zástupe nahromadenú energiu a stres, ktorý pri každodennej práci zažívate.

Metla číslo 2: Veštica
Používate často expresívne gestá a ste až magicky výrečná. Vaše okolie si už všimlo Vašej schopnosť predvídať a vyhnúť sa tak rôznym neblahým udalostiam, alebo sa na ne aspoň pripraviť. Ste veľmi krehká a už počas prvej konverzácie s človekom dokážete odhadnúť, čo je zač a čo ho môže trápiť.

Metla číslo 3: Veliteľka
Máte schopnosť ovplyvňovať ľudí pomocou emočného nátlaku. Aj napriek tomu, to však nikto z Vašich blízkych nevníma negatívne, práve naopak. Títo ľudia na Vás jednoducho dajú. Ste kúzelníčka, ktorá pomocou emócií vie dosiahnuť svoje ciele. Baví Vás to, a preto aj svoj čas často obetujete druhým.

Metla číslo 4: Perfekcionistka
Viete, že v každom dome sa nachádza mimo pomyselnej kúzelné paličky i metla. Milujete poriadok a tiež od ostatných členov domácnosti požadujete, aby ho dodržiavali. Ľudia Vás pre túto vlastnosť obdivujú, ale priznajte si, nie ste niekedy až príliš upätá na drobnosti? Čo tak užiť si radosti života skôr, než stanovíte veciam presnú polohu?

Metla číslo 5: Učiteľka
Máte jemnocit pre druhých, preto je aj dôvera pre Vás jedným z najdôležitejších kritérií vo vzťahoch. Pokiaľ Vás zradí, odpustíte. Niekedy až naivne. Mali by ste si dávať viac pozor na to, komu budete dôverovať. Nemá každý také srdce, ako Vy. Aj keď je pravda, že mnohých ľudí ste vďaka svojej povahe už priviedli na správnu cestu.

Metla číslo 6: Železný charakter
Rozoznáte faloš, pretvárku a umelosť. Vždy sa Vám podarí obhájiť svoje zásady, názory, argumenty. Bohužiaľ, aj napriek Vašej silnú osobnosť sa budete musieť zmieriť s tým, že nie s každým je reč. Niektorí ľudia sú jednoducho nepoučiteľní a budú Vám klamať do očí. Doba je drsná.

Metla číslo 7: Pionierka
Dokážete pri sebe aj u druhých nachádzať široké spektrum záujmov, viete sa dokonale prispôsobiť podmienkam, preto ste rodená vodkyňa, ale zároveň spoluhráčka. Dajte si však pozor, aby ste sa neprispôsobili viac druhým, než sebe. Pamätajte, že svoje problémy budete musieť vždy riešiť len Vy sama, druhí Vám nepomôžu.

Metla číslo 8: Rojko
Ste zasnená a lyrická bytosť. Milujete romantiku, dôveru, lásku. V medziľudských vzťahoch vycítite charakter a dobrotu. Kladiete veľký dôraz na krásno – oblečenie, bývanie, ľudí. Hoci vyznievajú ako povrchné človek, ste ohromne hĺbavá.

Metla číslo 9: Introvertka
Milujete bežný život v tichosti – čistenie bytu, upratovanie domácnosti, či varenie. Nemali ste však pracovať vo väčšej spoločnosti? Predsa len, človeku je po čase samému smutno, aj keď si to niekedy ťažko priznáva. Nepomáhajte druhým len potichu, chodievajte s priateľmi do prírody a užívajte si krásy, čo ponúka svet.

Metla číslo 10: Cestovateľka
Neznášate rutinu. Potrebujete zmenu a to v pravidelných intervaloch. Presne to je dôvod, prečo máte túlavé topánky a rada cestujete. Ste kreatívny bytosť a nové veci znamenajú pre Vás aj nové príležitosti, aj keď sú to úplné nezmysly. Milujete nepreskúmané oblasti a radi sa učíte. Len tak ďalej.

zdroj: prosvet.cz / takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com