Za úspešným mužom hľadaj obetavú ženu: Ak sa po mužovom boku nachádza tento typ ženy, je predurčený na úspech!

Každý úspešný muž potrebuje vo svojom živote obetavú a dobrú ženu. Ako sa hovorí, za úspešným mužom hľadaj ženu. Zaneprázdnený muž, ktorý je celý deň zavalený prácou potrebuje po príchode domov pociťovať pokoj a harmóniu.

Nie je to tak, že žena stráca právo byť úspešnou. Práve naopak. Mala by byť ženou, ktorá vie rozdeliť svoju energiu aj medzi prácou a rodinou. A túto super schopnosť má takmer každá žena. Občas ju len treba aktivovať. Aké sú teda ženy, po ktorých túžia úspešní muži?

Vyrovnaná:
Spokojná žena, znamená aj spokojný muž. Jednoduchá rovnica, ktorej je potrebné veriť a držať sa jej. Vyrovnaná žena je taká, ktorá sa vie popasovať so všetkým čo do života príde. Vie improvizovať v každom okamihu svojho života a nečaká od sveta niečo, čo je nereálne.

Je oporou a podporou:
Aj úspešný a silný muž potrebujeme mať po svojom boku ženu, ktorá ho v horších časoch podporí. O ktorú sa bude môcť oprieť. Samozrejme, musí to byť aj naopak. Ak nebudete cítiť oporu vy, prirodzene ju nemôžete ani ponúknuť.

Je tu v dobrom aj v zlom:
Dobrá žena je tá, ktorá nezuteká ak sa niečo pokazí. Práve žena by mala byť tá, ktorá sa snaží vytvárať akúsi harmóniu a balans nie len vo vzťahu, ale aj v domácnosti. A ako sa hovorí, až kríza ukáže pravý charakter človeka.

Nežná:
Nežné a citlivé ženy potrebuje každý jeden muž. Je to to, čo roztopí srdce aj tomu najdrsnejšiemu chlapovi. Každý jeden muž potrebuje po náročnom dni cítiť nehu a jemnosť. Práve táto vlastnosť sa dá prirovnať aj k materinským vlastnostiam, na ktorých sme všetci naviazaní.

Má zmysel pre humor:
Bez smiechu a vtipov by bol každý vzťah necelistvý. Je to niečo, čo odľahčí každé napätie a pomôže aspoň na chvíľu zabudnúť na všetok stres a nátlak. Keď je žena vtipná a zároveň sa smeje aj na vtipoch muža, je to vzácnosť, ktorú muži obdivujú.

ZDROJ: feminity.zoznam.sk

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com