Vyzerá to jednoducho ale nie je! Táto hádanka vám dá poriadne zabrať! Čo patrí do prázdneho štvorca?

Existuje nespočetné množstvo hádanok a hlavolamov. Či malé dieťa alebo dospelý, každý má rád hádanky. Pri nich môžeme overiť nielen naše logické myslenie, ale aj kreativitu a vynaliezavosť.

Ak sa nám podarí rozlúsknuť nejakú záhadu, hneď máme zo seba dobrý pocit a naše sebavedomie vzrastie. Dnes vám prinášame hádanku, ktorá sa za krátky čas stala hitom na sociálnych sieťach.  Hoci môže vyzerať na prvý pohľad jednoducho, vôbec nie je až taká jednoznačná. Šesť sa javí ako jediné správne riešenie nech sa na to človek pozerá akokoľvek, no nie je to tak.

Zaujímavé však na tomto hlavolame je, že na jeho rozlúštenie nepotrebujete vôbec matematické zmýšľanie. Ak uvažujete o logických číselných riešeniach, nemusí to tak celkom byť. Príklad je stavaný ani nie tak na logiku ako na dôvtip a odlišný uhol pohľadu.

Skúste sa teraz odpútať od vašich výpočtov a preneste sa za hranice čísel. Keď sa dozviete odpoveď, budete prekvapení jej samozrejmosťou a pritom náročnosťou. Pokiaľ si nie ste istý, nedívajte sa na odpoveď. Poriadne potrápte vaše mozgové bunky. Keď sa predčasne pozriete na riešenie, ďalšiu šancu prísť na koreň už nedostanete. To je taktiež to čarovné na hlavolamoch.

Pokiaľ si teda už skutočne neviete rady a venovali ste skúmaniu obrázka minimálne 10 minút, pozrite si odpoveď nižšie:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

ZDROJ: brightside.me

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com