Vyplaví toxíny z tela a naštartujte chudnutie: Tento zelený ZÁZRAK účinkuje už po 2 dňoch!

Zdieľajte článok na

Vedeli ste, že pečeň zohráva dôležitú úlohu pri chudnutí? Pokiaľ z tela neodstránite všetky nánosy, nepodarí sa vám zbaviť kíl navyše. Vyskúšajte tento extra silný detoxikačný nápoj!

 

Pešeň nevykonáva svoju funkciu vtedy, keď ja zanesená toxínmi a tak naše márna snaha schudnúť sa môže zvrtnúť a to priberaním na váhe.

Ak chceme schudnúť v prvom rade musíme jednoznačne očistiť telo od všetkých nánosov.

Tento detoxikačný  nápoj plný vitamínov a  vlákniny dokáže vyplaviť nečistoty z tela veľmi rýchlo.

Extra silný detoxikačný nápoj

Ingrediencie:

  • 3 veľké zelerové stonky
  • 2 plátky ananásu
  • menšia hrsť petržlenovej vňate
  • voda

Postup:

  1. Všetky suroviny dôkladne poumývajte, pokrájajte na menšie kusy a vložte do mixéra.
  2. Pridajte trochu vody a mixujte dojemna.
  3. Ak by bol  nápoj hustý, treba pridať vodu podľa potreby.

Nápoj pite ráno na lačný žalúdok a jeden pohár večer. Prvé účinky pocítite už na tretí deň, treba  však vydržať v kúre 1 týždeň.

Zeler – ktorý nie len je výbornou zeleninou do  polievky, ale je aj  výborným zdrojom vlákniny, ktorá rozhýbe vaše črevá a pomôže ich očistiť od nánosov. Obsahuje tiež antioxidanty, je vhodný pri liečbe kĺbov, znižuje krvný tlak, je výborný ako prevencia voči rakovine, upokojuje nervový systém a navyše má minimum kalórií.

Ananás – v nápoji vyrovná chuť ďalších dvoch ingrediencií. Ananás je prvotriedny na chudnutie, obsahuje až 90% vody, ale aj celý rad vitamínov, minerálnych látok a dôležitú vlákninu. Ananás z tela vylučuje nadbytočné tuky a zlepšuje aj ich spaľovanie.

Petržlenová vňať –  svojou schopnosťou zlepšiť trávenie je výborným doplnkom pri detoxikácii organizmu. Posilňuje imunitu, odstraňuje zápalové procesy z tela, pomáha pri nepravidelnej menštruácii, podporuje chudnutie …

 

Upozornenie!

Ak nemáte zdravie v poriadku, pred tým ako začnete detoxikačnú kúru  poraďte sa  so svojim lekárom.

Tehotné ženy by tento nápoj nemali piť.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.

zdroj: http://www.recetasparaadelgazar.com/


Zdieľajte článok na

You Might Also Like