Vypite pohár tohto nápoja pred spaním – ráno uvidíte zmenu!

Počas roka máme veľa príležitostí na priberanie kíl: sviatky, narodeninové oslavy, grilovačky, dovolenky… Bohužiaľ, zdravé stravovanie medzi týmito hriešnymi obdobiami nám nepomáha. Metabolizmus sa spomaľuje a nie vždy sa dokáže účinne vyrovnať s nadbytočným tukom. Ale máme pre vás malý trik! 🙂

Odborníci zo „Zdravého štýlu stravovania“ odporúčajú zelený nápoj, ktorý spaľuje tuky! Vedci z BBB uskutočnili v Japonsku zaujímavý výskum. Jednej skupine mužov s nadváhou podávali nápoj s jablčným octom a druhej nie. Prvá skupina viditeľne schudla a mala nižšiu hladinu tuku v krvi. Máte záujem? Na prípravu tohto nápoja budete potrebovať:

– 3 čajové lyžičky nasekanej petržlenovej vňate
– 1 citrón
– 1 polievková lyžica jablčného octu
– 400 ml vody

Príprava nápoja je jednoduchá: nasekanú petržlenovú vňať zalejte vriacou vodou a nechajte 3-5 minút odstáť. Medzitým vytlačte šťavu z citróna a zmiešajte ju s jablčným octom. Zmiešajte všetky zložky a nápoj vypite pred spaním.

Tento nápoj obsahuje nielen vitamín C (a veľké množstvo antioxidantov), ale znižuje aj množstvo uloženého tuku a vy ste na ceste k štíhlej línii…

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com