Vynaliezavý otec dokázal utíšiť dieťa za 15 sekúnd! Ako sa mu to podarilo?

Japonci sú presvedčení o tom, že plač dieťaťa odháňa zlých duchov a že vďaka tomu bude dieťa v dospelosti zdravé. Neskúsení rodičia sa detského plaču boja: je to pre nich znamenie, že urobili niečo zlé. Taktiež tento zvuk nepríjemne ovplyvňuje psychiku dospelých.

Ak detský plač trvá dlho, lenivých mužov to rozčuľuje a ženy sa celý ten čas strachujú, čo sa deje. No tu na scénu prichádza jeden geniálny mladý otec z Kalifornie, ktorý vynašiel úžasnú metódu ako upokojiť dieťa.

Ako upokojiť malé dieťatko:
Daniel jednoducho zbožňuje svoju malú dcéru a je šťastný, že môže nosiť titul „otec“. Avšak rovnako ako všetky ostatné deti, aj jeho malé dievčatko občas srdcervúco plače. Daniel však našiel spôsob, ktorý vždy zaberie a okamžite upokojí dieťa.

Zakaždým, keď jeho dcéra začne plakať, Daniel začne vydávať takýto zvuk: „O-o-o-m-m-m-m,“ a do 15 sekúnd je v dome ticho. Mladý otec taktiež publikoval na svojej sociálnej sieti niekoľko videí, kde tieto zvuky vydáva. Zakaždým jeho dcéra prestala plakať. Mnohí rodičia sa pokúsili vyskúšať túto techniku na svojich deťoch a naozaj fungovala.

Špecialisti hneď zistili, prečo tento zvuk deti uspáva. Podobá sa totižto na podobný zvuk, ktorý deti počuli, keď boli ešte v maternici. Akékoľvek bzučanie, dokonca aj zvuk vytvorený fénom okamžite utíši deti, pripomína im zvuk bijúceho srdca ich mamičiek. Ak si položíte dieťa na hruď a budete napodobňovať tieto zvuky, pričom dieťa bude cítiť vibrácie, bude to mať ešte upokojujúcejší a efektívnejší účinok.

ZDROJtakprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com